Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek volt hasonló eredmén...

Valakinek volt hasonló eredménye éd utána minden rendben volt?

Figyelt kérdés

2napja voltam genetikai ultrahangon,18eves vagyok ,de nagyon rossz eredmenyeim lettek emiatt nagyon félek.

10.héten vették le a vért a 12.hetes ultrahangos genetikai tesztre.Amire 12+6naposan mentem el.Az ultrahang tokeletes a doktor szerint semmi problema nem volt orrcsont valamint mas szervek is megvoltak a picinek a kora megfelelt tarkoredo 1,70mm volt.Viszont a vervetel eredmenye borzalmas volt..1:235hez jott ki a down szindromara.Masnap mentem is csinaltatni a nifty tesztet(doki ajanlatara)

Azt mondta szerinte nem lesz semmi gond ne aggodjak viszont 18evesen 1:235hez arany az nagyon magas kockazat.Az eredmeny 2het mire megjon,addigra 15hetes leszek .2 kerdesem lenne hozzatok,akinek hasonlo eredmenye lett majd tovabbi vizsgaltra ment minden rendben volt?Valamint HA kiderul hogy tenyleg down szindromas a kisbabam akkor hogyan fog zajlani a terhesseg megszakitas?18evesen nagyon nehez ezen kereszul menni mivel nagyon szeretnem a babat es miota ez kiderult nem igen tudok nyugodt lenni,probalok utana olvasni mindennek ami lehetseges.

Nagyon varom a valaszaitokat!



2019. nov. 1. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nyugodj meg, a te eredményeddel 235 babából is csak 1 lesz beteg. Szoval egyaltalán nem bizzos, hogy pont az az egy ti lesztek!! Várd meg a nifty eredményét, de addig ne agyalj ezen! Minden rendben lesz, bízz a legjobbakban!
2019. nov. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen,muszaly kivarnom,probalok nyugodt lenni remelem minden rendben lesz
2019. nov. 1. 12:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem sem annyira borzalmas az arany.nifty t miert ajanlotta? Prena jobb lett volna (nemet) mindegy. A megszakitason ne gondolkodj. egyelore. Drukkolok. Rendben lesz ez biztosan :)
2019. nov. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintem ez a nifty teszt,mivel vert vettek 20ml es a baba dns-t vonjak ki belole.Ezt mondta a doki.

De remenykedem minden rendben lesz,felek mert nem szeretnem elvesziteni a babamat

2019. nov. 1. 13:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik non invazív teszt jó. Egyébként a Nifty eredménye általában 5-6 munkanap alatt ott van.

A kérdésedre a válasz: mivel egy noninvazíz tesztet sem fogadnak el a terhesség megszakításhoz, így ha az jönne ki, hogy valami baj van, tovább küldenek amniora és annak az eredménye alapján lehet kérvényezni a terhesség megszakítást, ha úgy döntenétek.

Nem kellemes ezen gondolkodni, de felelősségteljes előre lefuttatni a lehetséges forgatókönyveket. Mi azért kértük a Panorama tesztet, mert biztosan szerettük volna tudni, hogy mire számítsunk, mert betegség esetén mi nem tartottuk volna meg. Ha valaki megtartja így is, úgy is, max arra jó ez a teszt ha gond van, felkészülhet. De egyik döntés sem könnyű.

Kívánom, hogy minden rendben legyen!

2019. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek olyat akinek nálad sokkal rosszabb eredmény ellenére egészséges babája született.Nala 1:6 volt az eredmény.Nyilvan ez se jelent semmit,mert mindenki úgy gondolja, hogy csak nem vele történik ilyen.Szerintem se gondolkodj egyenlőre semmin,amíg nincs meg az eredmény addig minden csak spekuláció.
2019. nov. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, ez szerintem sem rossz eredmény, bízz a legjobbakban, mantrázd azt! Gyorsan eltelik az idő, és nemsokára megtudod a teszt eredményét. Ráadásul az 1.7-es tarkóredo és a meglévő orrcsont szinten nagyon jó jel! Ne aggódj, a szám miatt, minden rendben lesz. :)

Kitartást!

2019. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, sok olyan esetről hallottam, hogy rossz eredmény jött ki a vizsgálaton, mégis egészséges baba született.
2019. nov. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Bizom a jo eredmenybe..Csutortokon lesz 1 hete hogy a laborban a verem..es nekem 2 het mire jon majd az eredmeny..
2019. nov. 4. 16:59
 10/12 A kérdező kommentje:

Ugy gondoltam ideirok,hatha mas is hasinloan jar majd.

Kiderult semmi baja a babanak,az is kiderult hogy kislany lesz :)

2019. nov. 12. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!