Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesvitamin szinte alig...

A terhesvitamin szinte alig tartalmaz valamit ahhoz a multivitaminhoz képest, amit eddig szedtem minden nap?

Figyelt kérdés
Így mi értelme van terhesvitaminra váltani, ha inkább csak visszalépés nemhogy pótlás? A multi amúgy ugyanúgy tartalmazza a 400 mg folsavat, amit a terhesvitamin is, de a terhesvitaminban, amit az orvos ajánlott, a folsavon, B, E, D, C vitaminokon kívül és jódon kívül semmi más nincs, és ezek is csak töredék mennyiségben a multivitaminhoz képest.
2019. nov. 1. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A túl magas A vitamin tartalom okozhat fejlődési rendellenességet, arra azért figyelj.
2019. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a várandóssághoz optimálisabban van igazítva a terhesvitamin, a tested akkori igényeit szolgálja ki. Ezen egyébként én is sokat gondolkoztam, én erre jutottam. Az én dokim amúgy azt mondta, h ha nyáron elég sokféle zöldséget és gyümölcsöt eszem, akkor nem is fontos a terhesvitamin, csak a folsav. Én ettől függetlenül szedtem, mert nem bíztam meg a saját ügyességemben, ami a gyümölcs és zoldsegevest illeti. :D


25 hkm

2019. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szed alapjáraton vitaminokat. Ha nem szednél semmit, akkor elég lenne ez is pluszban, amit ő ajánlott. Azt meg te döntöd el, hogy ezt akarod-e szedni vagy sem. Valamit mindenképpen ajánlott. Az A vitaminra ügyelj!
2019. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!