Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hét után is el lehet...

12 hét után is el lehet vetélni volt valakivel már ilyesmi hogy nagy terhesen el vetélt? Most vagyok 17 hetes

Figyelt kérdés
2 vetélésem volt egyik 5 hetesen a masik 12 hetesen
2019. nov. 1. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet. Nekem 35 hetes terhesen halt meg a babám. De ne gondolkozz ezen ez ritka azért.
2019. nov. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nálunk 23+6 hétnél történt meg. Baj bármikor lehet, 39. hetesen is, szülés közben is, utána is... De tényleg értelmetlen ezen rágódni. Közlekedési baleset is érhet bármikor mégsem szorong ezen az ember állandóan. Két szép terhességem volt a nagyvetélésem után, tudatosan nem engedtem át magam az aggódásnak. Csak pozitívan!
2019. nov. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 36 hetesen történt. Sajnos előfordul, de tényleg ne gondolkozz, szorongj ezen.
2019. nov. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%

Ne agyalj ilyeneken.


Van fb csoport tematikusan, hogy mikor születnek a babák.

A csoportomban a 3. 20. Hét utáni vetélés volt a héten (23+6 napos)


24 hkm

2019. nov. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármikor el lehet
2019. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!