Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz, hogy valaki testének...

Igaz, hogy valaki testének előnyére válik a terhesség?

Figyelt kérdés

Itt értem azt, hogy pl úgy átformálódik a test, hogy esztétikusabb.

Egy barátnőm picit husi volt a Baba előtt, most meg tűbe lehet fűzni, holott már nem is szoptat. Egy kolléganőm csinos volt de formátlan, a kisfia után lapos hasa lett és formás picit"eros "alsó teste.

Nektek mik a tapasztalataitok?



2019. nov. 2. 21:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Én mindigis 42kg voltam a 150centimhez.

Elől deszka, hátuk léc.

Mióta szültem 48kg vagyok, és olyan seggem van h azta. Kérek és húsos. :D még én is megnezem, ha tudom. :D jó, mondjuk edzek is, de sokat segített a felszedett 10kg, amiből ugye 6maradt! :)

2019. nov. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Én mindkét terhességem alatt fogytam, szoptatás alatt meg többet.


Viszont nem tudom milyen lett a mellem. Terhesseg előtt nsgyon szép volt. Szoptatás alatt lettem újra terhes ikrekkel, meg szoptatok, felek, hogy a végeredmény nem lesz előnyös. Szeretnénk meg egy gyereket ha már öt sem fogom szoptatni, ha szükségesnek érzem meh fogom csináltatni a melleimet

2019. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

Létezik ilyen is

Az én testemet mondjuk pont rohadtul tönkretette...

2019. nov. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Fiatalon volt rajtam 10-12 kg súlyfelesleg. Pont a terhességem előtti 3-4 hónapban elég sokat dolgoztam, lefogytam 52 kg-ra. A testem ezt "jegyezte meg", és erre a súlyra fogytam vissza. Most 13 éves a lányom, és 54 kg vagyok, egy súlyban vagyunk.
2019. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Én is ismerek olyat aki vékonyabb a gyerek óta. Gondolom a szoptatás alatt vagy a gyerek után rohangálásban lefogyott aztán tudatosan kezdte tartani azt a súlyt. Esetleg többet túráznak, bicoznak a gyerek miatt. Ez mind segíti a leírtakat.
2019. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem pont az segített, hogy fel tudtam szedni ápr kilót, ami azelőtt alkatilag nem ment egyáltalán,túl vékony voltam
2019. nov. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
Nekem teljes mértékben a hasznokra vált. Terhesség előtt 42 kg 163 centihez voltam. Fenekemet nagyítóval kellett keresni :D terhesség alatt feljött +20 kg, de nagyon jól éreztem magam a bőrömben, sokkal nőiesebb voltam, értem itt a mellnagyobbodásra, combok husisabbak lettek, fenék is szépen kikerekedett.
2019. nov. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer láttam egy fotosorozatot egypetejeu iker nőkről, ahol az egyiknek volt gyereke - akár több is -, a másiknak nem.

Többnyire azok voltak jobb formában, akiknek gyerekük volt, az arcuk is kivirult. Persze akadtak kivételek is. De ezek alapján lehet benne valami.

(úgy emlékszem kB 28-38 éves nők voltak)

2019. nov. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon vékony voltam,de terhesseg után végre már nem vagyok elől deszka hátul léc és imádom
2019. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Azért az egy érdekes látkép itt, hogy eszerint csak az néz ki jobban akin elfért nemi plusz. A tobbiek max a régi kiadásuk egy lógón mellű változatai? Valószínű.
2019. nov. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!