Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti az első ultrahang előtt...

Ti az első ultrahang előtt nem kételkedtetek az embrió/magzat létezésében?

Figyelt kérdés
Légyszi ne nevessetek ki, nem vagyok bolond, csak nehezen kapcsolom ki a rossz gondolatokat. Angliában élek és itt nem viszik túlzásba a vizsgálatokat. 8. héten volt egy vérvétel, meg vizelet vizsgálat. Viszont nincs korai ultrahang, nem tudom dobog-e a szíve, nem tudok semmit és kicsit bizonytalan vagyok ebben az egészben. Még 5 nap van az első ultrahangig és kicsit félek, hogy rossz hírt kapok. Nektek is volt hasonló érzésetek?
2019. nov. 3. 01:00
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Mindenki fél,nem csak az elsőtő,hanem az összestől,hogy egészséges e a baba.Nem a létezésében nem hittem,hanem féltem nehogy elvetéljek,mivel előtte már volt.

29htk.

2019. nov. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Dehogynem..


A 2. Terhességnél még jobban, pedig itthon vannak korai vizsgálatok.

2019. nov. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
18%

inkább azt mondanám h itthon viszik túlzásba (paráztatják a anyákat mert az üzlet nekik!)

inkább az a jó ha nem piszkálják a gyereket feleslegesen


amúgy nyugi ha nincs extra tünet valszeg nincs baj

nem parázz mert a sok stressz hormon inkább árt mint használ. :)

2019. nov. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Elso terhessegnel fel sem merult bennem, hogy esetleg valami gond lehet. Ures petezsak volt csak, kuret kellett. Masodiknal mar nem eltem bele magam pozitiv tesztnel, igen, ketelkedtem, hogy van embrio, amig az orvos meg nem erositette es nem lattuk mi is a pulzalast.
2019. nov. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De jó hogy nem csak én érzek így, azért ez megnyugtatott, köszi!


Annyi hogy nekem hamar el kellett mondanom a munkahelyen mert emelgetek és létrázok, és azt tilos a vállalati szabályok szerint terhesen. És mindenki kérdezget, hogy "hogy van a baba?" meg hasonlók és mivel semmit se tudok, a kérdés is frusztrál. Azt szoktam válaszolni, hogy gondolom jól, nem tűnik úgy mintha bármi rosszul alakulna.

2019. nov. 3. 08:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne féltem volna. Először az elsőtől,majd a genetikairól és minden következőtől.
2019. nov. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem maga a genetikai az első. 12 hetes +5 napos leszek amikor először vetnek rám egy pillantást. A szokásos terhes tüneteim vannak, hányinger, székrekedés stb. de ezen kívül semmi külső jele nincs a babának, talán egy ici picit kerekedik az alhasam, de az lehet a székrekedés is. Jó lenne már tudni mi sül a kemencémben :)
2019. nov. 3. 12:55
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én korán, a pozitív teszt után azonnal mentem dokihoz, korábbi vetélés miatt progeszteronért. Akkor semmit nem látott, annyit mondott, hogy hol van a felritkulás, ahol majd lesz a baba, ha lesz. Ekkor én is azt hittem, hogy beképzelem az egész terhességet. Plusz ha mégis üres a petezsák, az is terhes tüneteket produkál.

Utána elmentem a 8.héten, a szívhang miatt. Hálistennek van 🙏

Én is rettegek a genetikai miatt, de teljesen jól érzem magam, bízom benne, hogy a gyerek is jól fejlődik.

Barátnőm Dániában szült 3gyermeket, nekem ő mondta, hogy kint feleannyi vizsgálat nincs, mint itthon. És a magándoki sem divat, mindent szépen megcsinálnak a kórházban. Arra van a tb.

2019. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen itt is. Vanni van magándoki de nem annyira az egyszerű embereknek.

4 nap és kiderül...

2019. nov. 3. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!