Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen elmúlt a hasfájás, baj?

6 hetesen elmúlt a hasfájás, baj?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok, szedek magnéziumot is, de többször éretek mensi szerű fájást a hasamban. De tegnap ès ma nem éreztem, ez okozhat gondot? Hányingerem az minimálisan volt mint szokott, meg a melleim is fájnak mint eddig. Nem jelentheti azt hogy megállt a növésben a baba? Vagy ez baromság? Aggódok, orvosnál voltam már, jövő héten kell visszamennem.
2019. nov. 3. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ki a kérdést.

Engem is ez aggaszt.

2019. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is kb akkoriban maradt abba a hasfájás, mar csak a szalagok nyillalgatnak, főleg tüsszentéskor, de néha úgy, hogy belerogyok. Szerintem nincs gáz, nekem a hanyinger is abbamaradt a 10. Heten, de a 6. Hettol kezdtek nagyon erősödni. Most 11 hetes vagyok es mar megtalaltam a szivhangot is egy hete :)
2019. nov. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem semmi jele nem volt a terhességnek, mikor tudtam, akkor éreztem nagyon pici mindjártmegjön érzést, de örültem, mikor elmúlt. Illetve egyszercsak észrevettem, hogy elmúlt. A tünetek jönnek-mennek. A hüvelyembe szokott hasogatni, vagy a derekam fáj pár percig, ezek természetesek. Főleg az elején fáradtam el jobban, akkor gyakran le kellett feküdnöm házimunka közben is. Aluszékony voltam nagyon, le tudtam volna folyni a munkahelyen az asztal alá. Most jól vagyok, de még bármi jöhet nálam is :) Szóval ne aggódj a tünetek miatt, és ne agyalj, én is ezt csináltam, de tényleg ezer dolgon lehetne pörögni. El kell hinni, hogy minden jól alakul. 12 hkm
2019. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!