Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masnak is volt falasrohama az...

Masnak is volt falasrohama az elso trimeszterben? Meddig tart ezt?

Figyelt kérdés
Allando ehseggel kuzdok, 9 hetes vagyok. Elozo terhessegemnel 25 kilot hiztam. Mar nem emlekszem hogy meddig tart ez, de olni tudnek barmilyen kajaert. Vagyis mindig masert de altalanabn barmit megennek. Nagyon depresszios vagyok emiatt pedig legutobb is leadtam mindent, igaz nem par honap volt hanem 3 ev.
2019. nov. 3. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Szinte állandóan éhes voltam, vagyok. Totál kikészülök már a sok evéstöl. Ma léptem be a 4. honapba.

De egyszer gondolom elmúlik...

2019. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Eddig mennyit hiztal?
2019. nov. 3. 22:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. A vasszöget is meg bírtam volna enni mindkét terhességemnél.

Az elsővel 30 kiló jött fel összesen. Most a 2.terhességnél az első trimeszter után mérsékelődött a dolog,és próbálok is odafigyelni. 32 hetes vagyok, 10 kiló plusznál járok.

2019. nov. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
25-30 kilók, jesszusom... aztán majd csodálkozunk, ha lelép a férj, mert nem akar tovább hízlalni titeket.
2019. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Eddig 3kg-ot.
2019. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4! Te voltál terhes? Szültél már?
2019. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
#6 Igen. Az, hogy rám nem jöttek fel kilók, az genetika, pontosan tudom. De aki 20-30 kilónál jár és nem tudja fékezni magát, az már önhibájából van, a terhesség sem mentség mindenre. Csak aztán ne a férj legyen a hibás, mert elmegy a gusztusa.
2019. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
3mas vagyok: én simán leadtam a felszedett kilókat, fél évre rá ugyanúgy 54 kiló voltam és szerencsére a férjem sem olyan felszínes, hogy rögtön más nőhöz rohanjon. De mindenki magából indul ki...meg a saját férjéből ugyebár 😉😚
2019. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
En a 25 kilommal leadtam minden, es igen, kepzeld konnyebb volt leadni mint nem meghizni. Szabalyosan depresszios voltam a hizas miatt, de ahogy irtam, olni tudtam volna a kajaert.nem tudtam mit tenni. Ez nem valasztas kerdese volt. Es most is ez van. Nagyon kitartoan ujra 58 kg lettem, most is le fog menni, nem kerdes, de most kepelen vagyok megallni. Szabalyosan faj egesz nap a gyomorszajam, mint aki annyira ehes, hogy napok ota nem evett. Egesz nap ez van, fel orara mulik el, ha eszek.
2019. nov. 4. 20:43
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

7! Akkor inkább ne szólj ilyen témához! Neked szerencséd van! Tudod van olyan nő aki alapból nem csontsovány, nem fog éhezni hogy modellalkatú legyen a terhesseg alatt. A felgyülemlett vízről ne is beszéljünk!

Ha meg valaki nem adja le szülés után a plussz kilókat, az az ő gondja. És az is, ha megcsalják emiatt, de valószínű ott a férfit csak a külsőségek érdeklik. És nem kellene általánosítanod!

2019. nov. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!