Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan akinél az első...

Van itt olyan akinél az első trimeszterben a rosszullétek csupán 1 hétig jelentkeztek vagy aki csak 3-4x hányt (esetleg egyszer sem)?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor ettől függetlenül minden rendben volt a babával?
2019. okt. 10. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Sosem hánytam, mindig csak az öklendezésig jutottam és max émelyegtem kicsit. Sőt az sem törvényszerű hogy ezek legyenek. Minden terhesség más. Az is tud egészséges babát szülni aki végigokádja a terhességet és az is akinek csak az a tünete hogy kimarad a mensi.
2019. okt. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Soha, egyetlen szédülés, hányinger, fájdalom, nem alvás vagy bármi egyéb kényelmetlenségem nem volt a várandósságaim alatt. 4 egészséges gyerekem van.
2019. okt. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Egyedül az undor jelent meg. Pl. Csak banánt tudtam enni, és egyes élelmiszerek szagától rosszul lettem. Ez volt kb. 3x. Nekem azóta sincs semmi bajom, a babának se.
2019. okt. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem volt olyan az étvágyam, mint előtte. A kedvenc kaja át is úgy ettem, hogy muszáj, mert a gyomrom korgott már. Tesztelés előtt egy nappal volt kB fél órára hányingerem, 1x kihanytam magam és onnantól, hogy pozitív tesztem volt az étvágyam is vissza jött.
2019. okt. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel a 20.hétig hánytam, a másodiknál semmit.
2019. okt. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem voltam rosszul. Volt néhány enyhe szédülésem, enyhe és rövid ideig tartó émelygés. De szóra se érdemes egyik sem. Egyszer hánytam terhesen de az egy migrénes fejfájás miatt volt, nem a terhesség miatt. A fiam azóta 1 éves.
2019. okt. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam semmi hànyás, émelygés, rosszullét. Első hetekben voltak preme si tüneteim, főleg mellfájdalom. Azóta semmi. Ha nem lenne orvosi papírom róla, nem is tudnám, hogy terhes vagyok. :)
2019. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem éreztem még csak émelygést sem, nemhogy hányjak:D
2019. okt. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer sem hánytam, nem émelyegtem.

Születéskor minden rendben volt a babával, mivel nincs semmilyen összefüggés az anya rosszullét, és a baba egészsége között.

2019. okt. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elso gyerekemnel csak hanyingerem volt kb. a 8-14. hetig, egyszer sem hanytam, a masodiknak a 12. hetig tartott a hanyinger, es hanytam parszor, de nem a hormonoktol, hanem mert hazahozott egy fincsi virust a gyerek az ovibol. Novemberre vagyok kiirva.
2019. okt. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!