Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszter végén hogy...

Első trimeszter végén hogy aludtatok/alszotok kismamák?

Figyelt kérdés
Én minden éjszaka felébredek, nem a pisilesre, altalaban arra, hogy baromi kényelmetlen a parna :D mar az összes párnát itthon kicsereltem, nem jo semmi, mintha fajna a nyakam hátul az osszestol. Regen msmoria habos parnat hasznaltam, most meg sem tudom tűrni a fejem alatt. Masnak is vanna "ilyen gondjai"? Tudom ez nem gond es lesz rosszabb is, csak kivancsi vagyok :)
2019. nov. 4. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 1.trimeszterben jól aludtam,jobban mint általában. A 3.trimeszter volt szörnyű, fájt feszült a hasam, mindig egy fájdalmas ponton rugdosott, ha végre találtam egy kényelmes pozíciót utána elkezdett zsibbadni az oldalam, háton fekve meg fulladoztam vagy horkoltam. De az elején bárhogyan, bárhol képes voltam aludni, folyton álmos is voltam. Ami veszélyes volt nagyon, mert vezetés közben is bealudtam egy pár másodpercig...
2019. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mind a 4 terhességemmel aludtam végig rendesen. 😊
2019. nov. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én betartom, hogy a baba keringésének a bal oldalon fekvő alvási póz a legideálisabb, viszont nekem nem kényelmes, muszáj átfordulnom a jobb oldalra is. Ahogy halad előre a terhesség, a háton alvást nem ajánlják. Így már most szokatom le magam róla, mert én pont háton szerettem eddig aludni. Szóval elfekszem a forgóm, de utána mozgás hatására elmúlik. Mindig azt mondom, ettől nagyobb bajom ne legyen :)

Nekem a magas párna jött be, viszont a kismama párnám nem szeretem comb közé venni. Nekem az orrom dugul be, amit vízszintesbe kerülök. 12 hkm

2019. nov. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajjajj mi lesz veletek, első trimeszterben szenvedőkkel az utolsó hetekben :D elárulom, engem nem hagy a babám a bal oldalamon feküdni, addig rugdos míg át nem fordulok a másik oldalra. A baba jelez ha nem jó neki valami, amíg nem érzed hogy jelez, addig kényelmes neki is..
2019. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!