Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt belső comb...

Terhesseg alatt belső comb fájdalom nemiszerv fájdalom normalis?

Figyelt kérdés
2019. nov. 6. 13:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ hányadik hét. Nekem ezek 31 héten kezdődtek, de én nagyon lent hordom a babát. Akinek fent van a pocak, annak kb 35-37héten jön elő. Az orvosomtól van az info.
2019. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
18 hét
2019. nov. 6. 14:06
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy meg vagy fázva?

Korai lenne még nálad ez a fajta fájdalom,mivel ezt a pocak ill. a baba súlya okozza.

A megfázástól viszont lehet, elég pocsék idő van.

2019. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt a 15-16. hét körül. Hamar elmúlt.
2019. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ahogy nyúlnak a méhszalagok, illetve nő a kismedencében a keringés, simán lehet ilyen.
2019. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Normalis. Sajnos.

Pont tegnap voltam dokinal,es enis rakerdeztem,mert nekem mar annyira faj,hogy alig birok labra allni es elindulni.

Mondta,hogy a szemeremcsontnal feszes izulet van,ami amugy nem mozogna,nem tagulna,de ilyenkor megtellik folyadekkal,es a folyadek nyomja szet a csontokat,fesziti,ezert faj ilyen veszett modon.

Majd ha megszultunk,elmulik 😁 sajnos ezt birni kell.

Azt mondta,hogy tornazni lehet hatha segit

2019. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De ennyire fajdalmas?
2019. nov. 6. 19:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Hat igen. Ezekben a hetekben amiben most vagy,nekem meg egesz elviselheto volt,most mar tenyleg annyira faj,hogy neha sirni tudnek.

De ugye en mindjart 30 hetes vagyok ezert igyekszem kibirni 😁

2019. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első terhességnél kb 38.heten éreztem a combtövemben a fájdalmat, santitva tudtam csak menni... Akkor azt hittem azert mert beékelődött a feje.


Most a második terhességnél már a 20.heten éreztem, megkerdeztem egy bába ismerősömet, aki azt mondta a szalagok, nyúlnak, illetve a csontok (persze minimálisan) tagulnak, készülnek a szülésre

2019. nov. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!