Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhesség első trimesz...

Második terhesség első trimeszterében óriási has?

Figyelt kérdés
Ez normális? Már arra gondolok hogy vmi egészségügyi bajom lehet. Akkora a hasam mint az első babával 5 hónapos terhesen! Olyan puffadás kezdődött 6 hetesen ami szerintem nem normális! Másnál is volt hasonló? Most 9 hetes terhes vagyok, és olyan feszülő puffadt a hasam, ami már kellemetlen! Pedig nem is híztam még, sőt enni is alig bírok, és ugye a baba is kb 1 cm... ez nornális lehet? Az eddig hordott farmert vagy tapadós ruhákat se tudom felvenni mert ugy nezek ki mint egy 5-6 honapos terhes, ami elég ciki. Van erre vmi értelmes magyarázat?
2019. nov. 6. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
12. hétig voltam durván felpuffadva. Gumis derekú farmert tudtam csak felvenni. Minden szorított hasban. Most egy hete alig van. Van aki egész terhesség alatt puffad. Egyénfüggő.
2019. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azta... köszi hogy leírtad. Már nem tudtam mire gondolni. Amúgy is az a “lapos hasú” tipus vagyok, az első terhességem alatt is végig kicsi volt a hasam. Annyira hogy mikor mentem szülni, elkapott egy nővér hogy rossz fele megyek, ez a szülőszoba, az ultrahang egy emelettel lentebb van 😂😂 de akkor kezdem elhinni hogy ez normális lehet 😀
2019. nov. 6. 16:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, alig tudtam titkolni hogy jön a baba, pedig meg szerettem volna várni a 12 hetet. Most 28 hetesen is nagyobb a hasam, mint az elsőnél volt, kb. akkora most, mint amekkorával mentem szülni először...
2019. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
😵😵 az komoly! Köszi h leírtad! Jo tudni, hogy másoknál is igy indult a dolog.
2019. nov. 7. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!