Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes vagyok. Hogyan...

37 hetes vagyok. Hogyan maradhatok tiszta ennyi folyás mellett?

Figyelt kérdés

Akinek gyengébb a gyomra, kérem lapozzon tovább :)

Hetek óta erős fehér, néha vizes folyásom és vizeletszivárgásom van. Napi 4-5x biztos cserélek tisztasági betétet, van, hogy 2-3x fehérneműt is, és nedves törlőkendővel többször áttörlöm magam. Mégis sokszor érzem magamon, hogy megint kellemetlen szagom van. Nem szoktam minden nap nadrágot cserélni, de mostanában arra is rá vagyok szorulva.

Mindenhol cikinek érzem rákérdezni, egyedül itt merem. Köszi a válaszokat!



2019. nov. 6. 13:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyászodnak mondtad már? Vett kenetet? Ilyen mértékű folyás felveti egy fertőzés lehetőségét.
2019. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Annyit mondott a sok folyásra, hogy terhesség alatt normális. A kenet szerint nincs fertőzésem, amúgy sem viszket és nincs színe.
2019. nov. 6. 13:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen sok, akkor ne tisztasági betétet használj, hanem rendes betétet!
2019. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát mást nem igazán tudsz csinálni, mint betétet használni, gyakran cserélni azt is, ruhát is és mosakodni
2019. nov. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyi folyás nem normális, de nem vagyok nőgyógyász. Még ha a folyásra azt is mondja, hogy oké mi van a vizeletszivárgással? Az már csak nem normális. Nem félsz, hogy magzatvíz esetleg?
2019. nov. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem magzatvíz, ezt a doki is megerősítette. Normális a mennyisége, a méhszáj is zárt. Tényleg csak annyit mondott, hogy normális dolog.
2019. nov. 6. 14:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem normális betétet használsz? Akkor elkerulhetned a kellemetlen dolgokat 🤷🏻‍♀️
2019. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Enis surun cserelek,mert ha mar egy pici folyas van rajta,es azt erzem az rettenetesen zavar ezert csak ugy fogynak a betetek bugyik. De a mennyisege nem durva,csak idegesit ha megerzem
2019. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na én meg allergiás vagyok a betétre. Sakk-matt. Rendeltem már moshatót. Szerintem amúgy csak te érzed a szagot, mert ilyenkor a szaglásod is jobb.
2019. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem éreztem, hogy extrém sok folyasom lett volna, de én minden pisikor cseréltem.

Egyébként mindkét dolog normális. Nemsokára vége, és sokkal durvább dolgok jönnek. De megéri. (Én legalábbis mindig ezzel nyugtatom magam.

2019. nov. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!