Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes kismama vagyok. Nov...

Gyógyszeresz0211 kérdése:

5 hetes kismama vagyok. Nov 22én megyek először uh ra. Nincsenek nagy terhes tuneteim. Cicifeszülés van és akármennyit eszek nem érzem, hogy tele lennék. Nyugtassatok meg ki, hogyan élte meg az első heteket?

Figyelt kérdés
nincs rosszullét

2019. nov. 6. 16:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%

Én úgyan így voltam az elején.Örülj neki.Pl nálam kombinált teszt után 12hét után a 16hétig hánytam,pedig azt hittem meguszom.Hidd el addig jó amig nincs ez.Meg kicsi görcs,húzódások voltak de az meg megint normális, hisz minden alakul át.

24hkm

2019. nov. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
69%
Abszolút semmi tünetem nem volt
2019. nov. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
A tünetek később is jöhetnek, vagy akár el is maradhatnak. Örülj neki, amíg nem vérzel nincs semmi baj.
2019. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is csak a 7. héten jelentkeztek. Aztán kitartott a 18-20. hétig :) Örülj neki, addig élvezd!
2019. nov. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Én 8+4 hetes vagyok, hétfőn voltam orvosnál. Borzasztóan aggódtam, mert nem hánytam nem volt semmi tünetem csak a cicifeszülés. Nekem annyi volt még 5-6 hét körül, hogy görcsölt a hasam nagyon sokat aztán egyik napról a másikra abba maradt. Majd jönni fognak még tünetek nyugi :) Én azóta sem hánytam még is hétfőn hála Istennek minden rendben volt :) Ne aggódj, Veled is minden rendben lesz!
2019. nov. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

A 7.hetig n volt tunetem

Utana ezt vissza sírtam. 18.hetig extra hányós voltam.

2019. nov. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
66%
Orulj neki. :) en nagyon fel voltam puffadva es pokol volt az egesz terhessegem.
2019. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%
Az egész terhességem alatt talán egyszer ha rosszul voltam (de az is inkább valami kaja miatt volt), de soha nem hánytam és egyéb tüneteim sem voltak. Nőtt a pocakon, mocorgott és ennyi. Nem feltétlenül fogod vegighányni az egészet, ne aggódj.
2019. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hetesen kezdődtek a tünetek.
2019. nov. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ma reggelre annyi változás történt, hogy elég sok lett a hüvelyváladék és szédülve keltem. Remélem nem lesz belőle fertőzés ... azért remélem a hányás elkerül. Wiiii és boldogság. Esetleg van aki hasonszőrű velem?
2019. nov. 7. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!