Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kíváncságból kérdezem, hogy...

Kíváncságból kérdezem, hogy ki hány hetes terhes volt mikor elkezdte a pici ruháit modni? Illetve a korházi táskát mikor pakoltátok be?

Figyelt kérdés
2019. nov. 7. 12:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
33 hetes vagyok ma. Most hétfőn begörcsöltem, és kiderült, hogy külső méhszáj nyitva, feküdnöm kell. Úgyhogy gyorsban bepakoltam és nekiálltam mosni is.
2019. nov. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
A 34. hétre megvoltam mindennel. Úgy voltam vele, hogy biztos ami biztos.
2019. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%

Magzatvíz szívárgás közben pakoltam be a cuccokat, a babaruhákat pedig anyukám mosta ki amíg a kórházban voltunk.


(mondjuk nálunk alapból nagy volt az összevisszaság egy haláleset miatt - 10-ére voltam kiírva, 2-án szültem, 5-én mentünk haza a kórházból és 6-án költöztünk másik házba)

2019. nov. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30. hét körül kezdtem egy helyre rakni azokat a cuccokat, amiket be akartam pakolni. 34. hét körül kezdtem mosni, ahogy az idő engedte, mindent kint szárítottam. 36. hétre lett kb minden kész, de volt amit indulás előtt dobtam be.
2019. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
36.heten volt egy komolyabb gorcsom,azt hittem elkezdődött a szülés.De aztán elmúlt.Masnap be is pakoltam mindent, biztos ami biztos alapon.
2019. nov. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

33 hetes terhes vagyok szintén nyitva a külső mehszaj.

A kórházi csomagot még nem pakoltam be, igazából még egy csomo dolgot vennem is kell.

Gyerek ruhákat sem mostam/vasaltam át..


Bar a valaszokat látva kicsit elgondolkoztam nem vagyok-e elkésve... 🤔

2019. nov. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Én lassan 30 hetes leszek és azért kérdeztem,nem e korai a babaruhákat mosni.Elég sok van és nem haladok vele gyorsan,mert szárad,vasalni...de ezek szerint nem túl korai. :)
2019. nov. 7. 13:50
 8/21 anonim ***** válasza:
34-35 hétnél mostam vasaltam, 37. Hét első napján bepakoltam a kórházi pakkom sose lehet tudni alapon 😁
2019. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

En 29 hetes vagyok,ikrekkel,tehat nekem az ido szoritasa miatt minnel hamarabb kell ezeket.


A babaruhakat mar kimostam,vasaltam,es a helyukon varakoznak,mar csak a babaagyat kell osszerakni a ferjemnek es kesz a babaszoba is.


A korhazi cuccot mar nagyon szeretnem osszerakni,de mindig elfelejtem 😅 meg azt se tudom mi kell bele... 3,5 eve szultem ki emlekszik mar 😁

2019. nov. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 khniki ***** válasza:
Azt hiszem, a 32. hét körül. Biztos, ami biztos.
2019. nov. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!