Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes terhes vagyok....

29 hetes terhes vagyok. Kicsit ki van nyíilva a külső méhszáj és meg van rövidülve a méhnyak. Sajnos pontos értéket nem mondtak. Feküdnöm kell minnél többet, semmi megeröltetőt nem szabad csináljak. Szerintetek van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Ma elfeledkeztem magamról és leguggoltam pár másodpercre egy zsebkendő után. Nem éreztem semmit utána meg azóta sem, de nagyon megijjedtem, hogy nem-e csináltam valami rosszat vele. Lehet túlparázom de nagyon félek, hogy nehogy tovább nyíljon a méhszáj. Első terhesség és mindentől parázom.

2019. nov. 6. 09:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs okod aggódni, de betartani a fekvést igen. Másképp sokkal hamarabb megszülhetsz, mint kéne.

Tartsd be a fekvést. Semmi hazimunka

2019. nov. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Én is pont ugyanígy vagyok igaz 32 hetesen, 2.baba.

Pihenj, feküdj sokat, egy-két lehajolásból baj nem lesz, csak ne erőltesd magad. Ahogy olvasom ilyen értékkel még túl is lehet hordani.

2019. nov. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. nov. 6. 09:56
 4/16 anonim ***** válasza:
75%

Én is így vagyok, csak én kórházban fekszem, kinyílt méhszájjal.

csak enni és tusolni kelhetek fel, na meg wcre.

2019. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

Nekem a 30.heten mondta a doki h a külső mehszajam nyitva, de azt mondta hogy második terhességnél ez normális... Nem pánikoltatott de mondta h azért már a 16 kgs fiam ne emelgessem... (sajnos dackorszak miatt azért nem mindig kivitelezhető)

Főzök mosok takarítok itthon, ma is porszívóztam de nem erőltetem meg magam. Ha a gyerek oviban van valamikor csak fekszem. A gyerekszoba festése szerencsére készen van, mondjuk akkor letraztam is (még mielőtt megtudtam hogy nyitva a külső).. Jelenleg 32.hetes terhes vagyok. Egy zsebkendőért ha lehajolsz abból azért sok baj nem lehet, persze ha tudsz pihenj minél többet. Igyál sokat

2019. nov. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Utolso milyen értéked van? Nekem 2100 és szigorú fekvésre ítélt a doki. Olvasom, hpgy van akinek csak annyit mondanak pihenjen sokat, ne eröltesse magáz, mást meg kórházba fektetnek. Érdekes...
2019. nov. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
C 3100
2019. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Vannak többgyermekes barátnőim, az egyiknek már a 18.heten (3.babaval) nyitva volt a külső méhszája... 38.hetre szült..

Mivel a doki nem panikoltatott en sem panikolok, ő azt mondta szedjek több magnéziumot, igyak minimum 3 liter folyadékot, ne emeljem a fiam és mostmar ne én fessem a gyerekszobát...

Egyébként teszek veszek itthon

2019. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
4-es milyen ertekkel fektettek korhazba,es meddig? Szulesig?
2019. nov. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem elvileg szülésig,viszont az értékem jóval rosszabb, nekem az összes nyitva. Cx. 1222
2019. nov. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!