Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony progeszteron szint....

Alacsony progeszteron szint. Nektek megoldodott?

Figyelt kérdés

Kiderult, hogy fél éve valószínűleg azért nem jön a baba mert nagyon alacsony a progeszteron szintem. Most kaptam egy 15 napos kúrát, hogy legalább a menzeszem rendesen megjojjon, mert az utolsó két hónapban csak barnaztam, de rendesen nem jött meg. Aztán most hogy véget ért a kúra várjuk, hogy megjojjon. Ha megjon, meg kell várnom, hogy elmuljon és vissza kell mennem a dokimhoz. Ha nem jön meg egy héten belül akkor meg azért kell visszamennem. Mert írni akar fel egy olyan hormon kezelést amit mindig szednem kell, valószínűleg ha teherbe esek az első trimeszterben is, nehogy elmenjen a baba. Bár ez még olyan távoli.

Más volt így? Összejott végül a baba hormonpotlással?

Előre köszönöm a normális válaszokat!



#menstruáció #terhesség #meddőség #Alacsony progeszteron szint
2019. nov. 9. 02:37
1 2
 11/11 anonim válasza:
Kérdező. Mi volt a teszt eredménye?
2019. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!