Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetesen én meg nem éreztem...

28 hetesen én meg nem éreztem hogy csuklik a baba? Az milyen érzés?

Figyelt kérdés
Legalábbis én nem tudok róla hogy azt érezném. Nálam jelenleg faros.. Ha esetleg kozrejatszik hogy nem erzem🤣
2019. nov. 9. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem törvényszerű az, hogy csuklik a babóca a hasadban.

Van amelyik terhességnél nagyon gyakori, van ahol meg nem.

2019. nov. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Még nem is biztos, hogy ilyenkor kellene érezned, van akinek bőven 30 hét után jelentkezik. Ritmikus, kis dobbanásszerű érzés, mintha egy ideg rángatózna pár másodpercenként. Mindig egy helyen. Később ha a baba megfordul akkor máshol.
2019. nov. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat
2019. nov. 9. 16:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos h érzed majd egyáltalán. Anyumnak mikor mondtam h érzem h csuklik a baba a hasamban, tiszta hülyének nézett.

Pedig kettőt kihordott, mégsem tudta h mi az. Csak akkor látta, érezte a hasamon mikor egyszer pont náluk voltunk és rájött a csuklás....

Egyébként összetéveszthetetlen. Ha érzed, tudni fogod h az AZ

2019. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ritmikusan osszerandul percekig,nem rugas vagy mocorgas,nekem 27 hetesen kezdte,bar teny,hogy akkor kaptam koraszules gyanuja miatt tudoerlelo steroidot.
2019. nov. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kellemetlen erzes :) hasonlo a rugasokhoz, de annal gyengebb sokkal es ritmikus. Az en babam sokszor szinte negyedorakat csuklik, idegesito,de azert cuki :)
2019. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!