Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek ha nem tudom...

Mit tegyek ha nem tudom eldönteni legyen meg 1 gyerek vagy ne? Egyszer azt érzem kell egyszer nem

Figyelt kérdés
Férjem már szeretne a másodikat de én nem tudom eldonteni mit akarok. Megkerdezi azt mondom igen és akkor utána azt érzem nem kell miért mondtam én hogy igen?
2019. nov. 9. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen.
2019. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Amíg hezitálsz addig nem állsz rá készen. Csak akkor vállalt ha 100 % hogy te is akarod.

Nekem is férjem akarta a másodikat, én nagyon nem tudtam. Aztán mivel nem álltam rá készen, ezért többek között emiatt is romlott meg a kapcsolat közöttünk, és maradtam egyedül 2 gyerekkel. Pedig ő akarta nagyon a tesót.

2019. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%

Belementem, de nem voltam kész.

3 év eltelt, épp az elköltözést fontolgatom, mert besokalltam.

Ha dönthetnék másképp egy se lenne.

2019. nov. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem vagy biztos, akkor ne legyen. De tenyleg, ez olyan, mint amikor az ember unatkozik és enne valamit. Ha nem tudod eldönteni, hogy ennél e vagy sem, akkor ne egyél. Ez mamám mondása volt.
2019. nov. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Egy gyerekre könnyebb vigyázni, iskolába hordani, több pénz jut nyelvtanulásra, egyetemre. Mire felnő, már lehet tudtok neki gyűjteni lakásra, autóra, vagy ha tehetséges, akkor ezek helyett valami menő külföldi egyetemre, hogy kitörjön a szegénységből. Sok-sok lehetőség, ne bánd, ha nem lesz tesó.
2019. nov. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazan szivbol mondod az igent majd akkor vallalj kulonben megfogod banni. ha ugy erzed nem akkor nem allsz keszen es jobb ha nem.

Talan azert mondasz ra neha igent mert belegondolsz milyen jo babazni,milyen aranyos stb de ez nem eleg

2019. nov. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Legyen, csak ne most! Még nem állsz rá készen, addig ne vállalj. Ha idegenektől kell megkérdezni ezt, akkor még várj vele! Tudni fogod magadtól is, ha eljön az ideje
2019. nov. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
En is így voltam, évekig hezitáltam, aztám bevállaltam. Nem bánram.meg.
2019. nov. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

CSOK, Babaváró

Mi kell még?

Kellenek a katonák a határra is.

2019. nov. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!