Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S Nem tudom eldönteni,...

Renikee18 kérdése:

S. O. S Nem tudom eldönteni, h terhes vagyok-e v nem? Többi lent

Figyelt kérdés

Barátommal hnap leszbegy hete , h együtt vtunk! De nem úgy együtt hanem igazából(nem szégyenlem) megujjazott de elotte pedig kiverte maganak! Az onkielegitese utan eltelt v 5-8perc es utana tortent az ujjazas.. Tudni illik én ezelott meg szűz vtam és ő azt mondta , h olyan érzése volt mintha átszakította vna a szűzhártyámat...azóta folyamatosan rosszul vagyok , hányingerem van , émejgek , gyomrom az görcsöl megállás nélkül és a gyomorsavam es tultengett..

Jövő héten kéne , h megjojjon..

Tobben azt mondják , h gyomoridegem van és attol vannak ezek v vmi betegsek de félek..

Ha bármiben tudnátok segíteni légyszíves írjatok nagyon fontos lenne!!..

Előre is Köszönöm!



2016. júl. 20. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor nincsenek még tünetek.

De soká lesz vége a nyári szünetnek.....

2016. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj megint egy idióta kérdés. Már ezer meg ezer ilyen kérdés volt itt az oldalon. Légyszí olvasd el a biosz könyvben hogy hogyan lesz a gyerek és hogy mikor lehetnek terhes tüneteid egy aktus után.


Nem, ujjazástól nem leszel terhes és még ha valami csoda folytán terhes is lennél még semmilyen tünetet sem produkálnál, csak max 2-3 héttel aktus után.

Ha nem jön meg akkor pár nappal azután csinálj tesztet ha nagyon parás vagy, de valószínű negatív lesz.

2016. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a szűzhártya nem tudom hogy jön a képbe, annak sem sok köze van a teherbe eséshez.
2016. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek erre szavak.
2016. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Konyorgom... nezzetek minimaxot ne szexeljetek 14evesen!!!!

Ilyenkor meg kisincs alakulva terhesseg. Nincs semmi csak ilyen hatassal volt rad ez a kis petting! Varj meg ezzel par evet..

2016. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes, csak ostoba, mint a föld.
2016. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora ökörséget!!! :D hat meg messze van a nyariszunet vege...
2016. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A nap kérdése ez jó! Igen terhes vagy szerinted röngenszemünk és belédlátunk ha nem jön meg tesztelj ennyire egyszerű
2016. júl. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem eshetsz teherbe az ujjaitol
2016. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!