Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen kellemetlen szagú...

27 hetesen kellemetlen szagú folyás mennyire normális?

Figyelt kérdés
Minden leletem tökéletes, a vizelet is, mégis az utóbbi időben kellemetlen szagú folyásom van. Az orvos szerint ha nem ég, viszket nincsen semmi gond. Dehát attól még engem zavar, és nem túl higiénikus érzés...

2019. nov. 10. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem. Mindenképpen kenetet kell venni és kezelni, a vetéléseket/koraszüléseket általában felszálló fertőzések szokták okozni.
2019. nov. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A biztonsag kedveert nezesd meg. De nalam pl csak az volt hogy en ereztem joval erosebben a szagokat mint maskor, plusz a terhesség alatt nagyon izzadtam, így nem is annyira a folyásnak volt szaga, mint az izzadtsagnak. Reggel is letusoltam és tiszta pamut bugyit húztam, úgy nem volt gond. De inkabb menj biztosra.
2019. nov. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont így voltam vele, hogy nem ég nem viszket akkor nem probléma, az orvos pedig egyből kúpot írt fel mikor megvizsgált..
2019. nov. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!