Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mennyire...

Terhesség alatt mennyire normális a folyás? Vagy ez már gomba, vagy fertőzés?

Figyelt kérdés

Egy hete erősebb folyásom lett, még akkor nem tudtam, hogy terhes vagyok. Nem volt se szaga, semmi csak fehér és inkább olyan kelletlen érzés, viszketés sem volt.Utána abba is maradt, közbe pozitívat teszteltem. Ma viszont újra nagyon sok folyás volt a bugyimon és ez a diszkomfort érzésem van. Nem büdös a folyás, nem darabos, nem viszket, inkább olyan mintha irritálná a hüvely nyílást.

Dokihoz csak jövő héten tudok menni addig mit tegyek?

Canestent kentem rá 0ixit enyhítette. Van itthon még lactofeel de nem merem így doki nélkül használni. Meg lehet hogy nem is gomba vagy fertőzés. Más is volt így a terhesség elején?

Mit csináljak?

Köszönöm!



2019. okt. 18. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Hormonok. Végigkiserte mindkét terhességet a folyás. Kutya baja, fertőzés nyoma sincs. Normális... 🙈
2019. okt. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8 hetes vagyok, bő folyással. Ez normális terhesség alatt. Ne kenegesd magad míg nem tudod van-e vmi bajod.
2019. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nektek is irritáló érzés a folyás?
2019. okt. 18. 22:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy én terhesség nélkül sem kenegetem magam ha nem tudom milyen bajom van, de terhesen meg pláne. Felelőtlen döntés. És igen, idegesítő, hogy Tisztasági betétet folyton cserélni kell, meg ha tüsszent az ember kifolyik egy adag. De ez ilyen. Terhesség. Terhes dolgokkal jár
2019. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt, én is azt hittem, hogy normális, főleg mivel itt is azt írták. Aztán elmentem dokihoz és kiderült, hogy kolpitisem van, hüvelykúpot kaptam rá. :/
2019. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag az én terhességemet is végig kísérte. Nem volt túl kellemes, de ki lehetett bírni.
2019. okt. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van. Nem budos. Viszont estere már be is izzadok, akkor az. Tisztasági betét. De lehet csak az én orrom jobb mint egyébként. Amúgy sem -bírom elviselni a minimális testszagot se. Se másét se az enyémet.
2019. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, végig s.terhesség alstt bővebb folyásom. Semmi plusz tünetem nem volt. A 36.héten megvizsgált az orvos streptococcus miatt,és antibiotikumot kellett szednem+Klion hüvelykapszulát a folyásra. Szerintem említsd meg az orvosodnak
2019. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!