Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szégyen, de nem érzem jól...

Szégyen, de nem érzem jól magam a terhes testemben, szörnyű ember vagyok?

Figyelt kérdés
A 28.hétben vagyok, és ahogy hirtelen növekszik a pocakom, úgy megy el az energiám is. Nem esik jól a séta, husi a combom, a karom, giga lett a mellem, - pedig nem hiztam többet mint amennyit lehetne eddig. Lelkiismeretfurdalásom van, hiszen csodálatos, hogy Anya leszek, mégis a bőrömben most nagyon kényelmetlen... :(

2019. nov. 12. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Senki nem érezné jól magát egy olyan testben ami folyamatosan egyre nagyobb. Majd fog változni, nyugi. Mármint a hangulatod.
2019. nov. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem vagy szörnyű, teljesen normális érzések. Minden kismama szeretné visszakapni a testét, hiszen nem uralhatja átmenetileg. A baba áll most a szervezeted középpontjában: miatta hízol, miatta kínlódsz, miatta vagy fáradt, miatta kell korlátozva enni-inni, mozogni.

Ne legyen lelkifurdalásod, inkább bírd ki még, és gondolj arra, hogy szülés után visszakapod önmagad!

Szerintem nincs is olyan kismama, aki nem érzi ezt, csak nem meri nyíltan bevallani az árnyoldalakat is.

2019. nov. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Azért az első válaszolóval nem értek egyet. 33 hetes vagyok es imádom ezt az állapotot! Tetszik a pocakom, igazi kismama pocak :)


Ettől függetlenül normális ha te kérdező nem érzed jól magad a bőrödben, ettől nem leszel rossz. Nincs mar olyan sok hátra (bar most jon a neheze) és utána újra visszanyerheted az alakod, az energiád.. ha szerencsés vagy minden megeröltetés nélkül. Kitartás

2019. nov. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Ez teljesen normális.

Én sem érzem jól magam. De felfogom úgy, hogy ez az ára nem tart örökké.

2019. nov. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Én meg túl vékonynak érzem magamat, és azt várom már, hogy mikor kezd el jobban nőni a pocakom... :) (lehet, hogy ezt még megbánom :D) 27. hétben vagyok
2019. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%

Ez teljesen normális. Az egészbterhességből a picúr rugdosódását szeretem a legjobban. A többi a szükséges rossz. 33 hetes vagyok, két hete minden csontom fáj deréktól lefelé. A lábfejeim estére szörnyen bedagadnak. Fáradt vagyok, aludnék, de éjjel már nagyon rosszul alszom, nappal meg kb 20 percre tudok elszundítani.

Teljesen megértelek. Gyönyörű dolog várandósnak lenni, de egyben teher is, ahogy a nevében is benne van. Ki kell bírni, a picúrkáért megéri. Ne legyen lekiismeretfurdalásod az miatt, hogy nem érzed jól magad ebben a testben, hiszen ez egy más állapot, sok nehézséggel jár.

2019. nov. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Én az egész terhességet nem szeretem sok nagyon kellemetlen tünet van de elfogadtam hogy egy átmeneti állapot és a cél lebeg a szemem előtt. Nem gondolom, hogy ettől rossz anya leszek, viszont őszinte vagyok önmagammal szemben és nem szégyellem az érzéseimet. Jogof van úgy érezni magad ahogy senki sem vitathatja el tőled de magadat se ostorozd érte
2019. nov. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Haha én is így voltam pedig a világ legkönnyebb terhessége volt minipocakkal, 0 roszulléttel & vizesedéssel, 7 kg össz hízással, semmilyen kellemetlenséggel. Mégis valahogy nem éreztem jól magam. Imádtam amikor a bébi rugdosott stb de nem éreztem azt a nagy meghittséget amit sokan leírnak. Alig vártam, hogy vége legyen az egésznek és kibújjon végre, hogy megszűnjek terhesnek lenni. Miután megszületett viszont ő lett az én kis apróságom, minden másodpercet vele akartam lenni és hatalmas a szerelem azóta is a kismanómmal. Kistesó viszont nem lesz még egy darabig biztosan mert egyszerűen nincs kedvem megint terhesnek lenni, nem bírom rávenni magam, ez egyszerűen nem nekem való. :/
2019. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
A másodiknál éreztem így.
2019. nov. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!