Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális? Aggódnom kellene?

Normális? Aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok. A dokimtol november 26.ra kaptam időpontot. Akkor leszek 7 hetes. Omega 3 d3 vitamint folsavat szedek naponta. 2-3 napja feszül fajdogal a hasam alja. Van amikor a derekam is. Magne b6 extrát vehetek be? Tényleg jó erre. A fájdalom feszülés pihenés alatt múlik. Zárójelben megjegyzem hogy a belmukodesem nen az igazi.

2019. nov. 13. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális. Magne B6 helyett jobb a Magnesolv, Magnerot, DM-es Magnesium Citrat készítménye. Jobb a felszívódásuk.
2019. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Nyugodtan szedhetsz magnéziumot. De én a Magnerotot ajánlom. Sokkal több a magnézium tartalma mint a mg b6nak
2019. nov. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs, azt elfelejtettem, hogy ha Magnesolvot kezdesz használni, azt fokozatosan, mert meg tud hajtani - pláne hogy nem tudom mit értesz az alatt. hogy nem az igazi a bélműködésed.
2019. nov. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig napi rendszeres volt. Most meg állandóan pukizok s 2 naponta van széklet.
2019. nov. 13. 12:19
 5/9 anonim ***** válasza:

A Magnosolv nekem durva hasmenést generált, és nem is nagyon javított a keményedésen, görcsökön. Bár tény, hogy nekem ez 16-18. hétig volt.

Aztán javaslatra a Magnerotra váltottam, azonnal megszűntek az emésztési panaszaim, és tökéletesen hat a készítmény.

Szóval én is a Magnerotot ajánlom.

2019. nov. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Napi 3×1 magnerotot kell szedni.Jó a hasfájásra.
2019. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Magnosolv a legjobb pláne ha nem tudsz wc-re menni.Nekem a MG B6 olyan székrekedésd okozott mikor elkezdtem szedni ,doki akkor ajánlotta a Magnosolvot,de persze kinek mi,hisz nem vagyunk egyformák.
2019. nov. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én magne b6-ot szedek, és nekem tökéletesen megfelel. Ha egy kicsit többet veszek be, akkor meghajt, de amúgy nekem bevált, a görcseimet kiállítja. De próbálkozz szeintem, hogy neked mi a jó.
2019. nov. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Magne b6 extrát szedek. Napi 2 dbot. S a hasfajas feszülés elmúlt.
2019. nov. 15. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!