Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez már jósló fájás vagy...

Ez már jósló fájás vagy aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Enyhe alhasi görcseim vannak ma. Pár másodpercig tart max 1 perc és elmúlik. Reggel éreztem párszor meg most este. Aggódnom kellene vagy ez normális? Első baba. Egy hete doki nézett és teljesen zárt volt a méhszájam.

2019. aug. 1. 20:18
 1/6 A kérdező kommentje:
27+4 hetes vagyok
2019. aug. 1. 20:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jósló szerintem

Zuhanytól elmúlik?


Vegyél be magnéziumot, polcold fel a lábad és pihenj!

2019. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Magnézium+nospa és pihenés
2019. aug. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén nem tudom, hogy zuhanytól elmúlik e mert még nem próbáltam de szerintem mire felállnék, hogy elmegyek zuhanyozni elmúlna mert tényleg max 1 percig tart. De ha tovább fog tartani mindenképpen kipróbálom. Igazából eddig ugyanúgy csináltam mindent ahogy eddig, annyi, hogy már nem dolgozom de itthon vezetem a háztartást vagy futkozok ide oda, szinte egész nap talpon vagyok. Lehet vissza kellene már vennem a tempóból egy picit :)
2019. aug. 1. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a görcsök nekem is megvannak mintha meg akarna jönni egy hete kezdtem el érezni. Pihenés ellenére se nagyon múlik több magnéziumot szedek. A héten vagyok 32 hetes lehet a doki azért is küldött már 34. héttől NST-re.
2019. aug. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mar ilyen hamar kezdodnek a joslo fajasok?! Most ledobentem, azt hittem hogy joval 30 het utan kezdodik. En meg csak 26+4 napos vagyok, de akkor ezek szerint lassan szamithatok ra en is.
2019. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!