Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen nyákdugó?

34 hetesen nyákdugó?

Figyelt kérdés
Nagy baj ha 34 hetesen tegnap kijott egy 3 cm es nyakdugo darab. Biztos az volt,feher zseleszeru,ragacs es lattam mar ilyet. Azt jelenti,hogy nyilok? Ot nap mulva van idopontom dokihoz es nst re.
2019. nov. 14. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelent ilyesmit, és újra termelődik majd. Igyál sok folyadékot.

Nekem 28 hetesen elment egy darabja, mentem is orvoshoz, aki azt mondta vissza termelődik. 31 hetesen mentem újra,akkor se voltam nyilva és minden rendben volt. 38hetesen szültem

2019. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi,most akkor fekszem 36.hetig. Remelem kihuzom...
2019. nov. 14. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nincs okod feküdni. :) szívesen
2019. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tegnap fordult be a baba,baromira fajt es nagyon nyomta a mehszajam lent,lehet attol jott ki?
2019. nov. 14. 14:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért megnézetném magam biztos,ami biztos alapon,de nem valószínű, hogy gond lenne. Nekem is elment egyszer a 38. héten, aztán 41. hétre született. Pihenj inkább többet húzd ki valahogy a 37. hétig.
2019. nov. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen,csak annyira verzekeny vagyok,akarhanyszor kacsas vizsgalat van,mindig verzem,igy azt tanacsolta egy szuleszno,hogy amig a szules nem indul be,azt ne engedjem.
2019. nov. 14. 14:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

De hát ehhez nem szoktak kacsas vizsgálatot végezni.

Vagyis nekem már a végén uh fejjel nézte meg a mehszajam a doki,kezzel már nem.

A hüvelyi uh fejét picit bedugta és látszott mi a helyzet. Teljesen pontosan letudta mérni.

2019. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!