Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bemenjek hozzá a kórházba?

Bemenjek hozzá a kórházba?

Figyelt kérdés

Apukám rákos, napjai vannak hátra. Júni elején láttam utoljára, azóta kórházban van. Nem mertem eddig bemenni, mert nagyon féltem a babámat (nagyon nehezen lett), félek, hogy fertőzést kapok, vagy sugaras betegek is vannak ott, illetve az érzelmi stressztől. Apa is azt mondta, hogy ne menjek. De most már, hogy ennyire rosszul van (telefont sem bítja felvenni), rosszul érzem magam, hogy nem látogatom meg. Mit csináljak?

Tudom kicsi rá az esély, de belezakkanok ha a babával történik valami.


2010. júl. 18. 18:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudnék együttélni a tudattal, hogy apám búcsú nélkül ment el...
2010. júl. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt el sem tudom képzelni, hogy mi lenne, ha az apukám ilyen beteg lenne és kórházban lenne, de egy tuti. NEM tudnám magamnak megbocsátani, hogy nem búcsúztam el tőle.
2010. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
63%

Én meglátogatnám. Bár a rákos betegek elvileg nem fertőznek, én tennék néhány óvintézkedést, amikor bemegyek a kórházba, ugyanis a kórházban sok a fertőző beteg. Megkérdezném az ápolókat, orvost, lehet-e valamilyen baja a picinek, ha bemegyek látogatóba. Bent igyekeznék minél kevesebb tárgyat megfogni, vagy utána mielőbb kezet mosni. A terhesvitamin is véd valamennyire a betegségektől, én például egész terhességem alatt nem kaptam el semmit, pedig körülöttem (munkahely, barátok, rokonok) sok volt az influenzás.

Apukádnak biztosan nagyon sokat jelentene, ha látna téged, mutass neki UH képeket a babáról, hátha segít neki a gyógyulásban, még ha reménytelennek is tűnik. Mondd el neki, mennyire szereted és várjátok, hogy meggyógyuljon, és ne engedd, hogy feladja, hátha az is erőt ad neki, hogy látni akarja az unokáját. Jobbulást kívánok neki, neked pedig sok lelkierőt!

2010. júl. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!