Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 eves vagyok.21 napja...

Dodesz18 kérdése:

18 eves vagyok.21 napja késik.1 hete csináltam tesztet 3at is mind negativ volt. Tunetem puffadas max meg gorcs. Szerintetek baba?

Figyelt kérdés

2019. nov. 19. 23:43
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10.valaszolonak koszonom, hogy valai legalabb ertelmes🙏
2019. nov. 21. 23:39
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora troll vagy, te, Dodesz18! :-)
2019. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Írt nekem privátban, hogy elveteti ha terhes,úgyhogy ne okoskodjak... Ha valakit érdekelne az ügy kimenetele.. :)
2019. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mar nem azert de elvettettem, hanem elvetéltem,ha nem tudsz olvasni,ne mondj butasagot😉😉
2019. nov. 27. 23:55
 15/16 anonim ***** válasza:

Azóta voltál már orvosnál? A másik kérdésedhez is ezt írtuk, valószínűleg nem vagy terhes, a teszt most már kimutatná, viszont ez semmiképpen sem normális, és érdemes mindenképp orvossal konzultálnod.


A kérdés szempontjából egyébként nem tudom, miért releváns a korod, max csak polgárpukkasztásból volt jó ötlet kiírni, de 38 évesen is ugyanezt mondanánk neked, a fő kérdés szempontjából teljesen lényegtelen.

2019. nov. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kor releváns hanem a stílus... Fentebb teljesen normális stílusban reagált erre a kérdésre egy 18 éves kora óta gyermeket nevelő anyuka... A kérdezőtől ez a: 'Már am voltam terhes' nevető fejecskés, leosztó választ, meg hogy nem mer itt válaszolni, hanem privátban mocskolódik nem kimondottan az anyaságra való érettségről árulkodik...
2019. nov. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!