Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Több mint két hete késik a...

Mata Henrietta kérdése:

Több mint két hete késik a mensim 2 tesztet csináltam az egyik nagyon halvány pozitív a másik negatív szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés
Azt azért hozzá teszem hogy két egyforma tesztről van szó és amit egy hét késés után csináltam az pozitív rá 5 napra pedig negatív .. még mindig nem jött meg nagyon reménykedem hogy mégis jön a baba segítsetek kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban
2018. szept. 10. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom de a józan ész is azt diktálja, hogy pozitív után nem tesztelhetsz negatívat, csak, ha mondjuk kémiai terhességed volt. De akkor meg kéne jönnie.


Nem lehet, hogy inkább csak pozitívnak akartad látni az első tesztet?

2018. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem csak én láttam pozitívnak akinek megmutattam mindenki látta rajta a 2.-dik "csíkot" halvanyan! És igen ezzel én is tisztába vagyok hogy ez szinte lehetetlen hogy pozitív után negatív teszt és mégse jön meg de ez most valóság . De azért köszönöm a válaszod egyenlőre várok még egy hetet és újra tesztelek ha az is negatív akkor orvos!
2018. szept. 10. 20:55
 3/8 anonim ***** válasza:

Két hetes késésnél, úgy, hogy van egy pozitív és egy negatív teszted, te még tényleg várni szeretnél egy hetet? Nem kéne mégis orvoshoz menni inkább?

Én biztosan nem tudnék a seggemen ülni nyugodtan.

2018. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha tudni szeretnéd én se ülök nyugodtan a seggemen mivel dolgozom és nincs egy szabad napom se különben meg nem kritikát kértem hanem tapasztalatokat tanácsokat !
2018. szept. 11. 15:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Ertelmetlen meg egy hetet varj, nem is ertem, mire varsz. Gondold mar at amit leirtal. Egy het utan halvany pozitiv aztan par napra ra negativ. Menj minel hamarabb orvoshoz, nagy esely van ra hogy csak kemiai terhesseged volt. Amugy nincs az a munkahely a vilagon ahonnan nem jonnek el ilyen esetben.
2018. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Nem kritizálni akartalak, félreérted. De nem normális amin átmész most. Jobb lenne ha orvos rádnézne. Egy hét alatt sok minden történhet. És nem feltétlen csak jók.

2018. szept. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is tudom és elnézést kérek én sem úgy értettem csak most kicsit kétségbe vagyok esve én is hogy mi lehet velem már kértem időpontot jovohetre kaptam csak .... Köszönöm mindenkinek a válaszát
2018. szept. 12. 17:25
 8/8 anonim válasza:
Mi történt végül?
2018. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!