Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemmeghatározás vizsgálat...

Nemmeghatározás vizsgálat során 17 hetesen hány százalék ha azt mondják fiú/lány?

Figyelt kérdés

Mondta a nő, hogy fiú, de mi nem látuk mit kell nézni, és ő sem mutatta, gyorsan megmondta fügyije van, majd tovább nézegette a babát, méretei szivhang stb. Hiaba kerestük vagy vártuk mit kell nézni.

Megse mertem szólalni olyan morcos volt a doktornő.


2019. nov. 20. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Nem mondta volna, ha nem lát péniszt. Következő ultrahangon kérdezz rá, és kérd, hogy mutassák meg!
2019. nov. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem értem miért fontos, hogy te mit látsz. Nekünk megmondták, hogy nunija van, elhittük, lány lett. Szerintem ha nem látja, hogy mi van ott, akkor azt mondja, ha fütyit lát, akkor fiú, nem hiszem, hogy ebben tudnának tévedni.
2019. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem en csak 15 ezer ftos magán vizsgálaton elvárnám, hogy ne 5 perc alatt legyen túl rajta , hanem magyarázzon is valamit.
2019. nov. 20. 19:40
 4/4 A kérdező kommentje:
Tehat akkor ezt 100%ra vehetjük ha jól értem.
2019. nov. 20. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!