Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gondban vagyok, az utrohestan...

Gondban vagyok, az utrohestan exeltist lecserélhetem másra?

Figyelt kérdés
Májusban volt egy vetélésem, akkor kaptam duphastont vagy utrogestant, most hirtelen nem tudom, most hematoma miatt kaptam progesterone exeltist 2 hete szede folyMatosan, ès hasmenésem lett tőle és szédülök nagyon, napi 3szor kell szednem, szerintetek elkezdhetem szedni az előzőt? Hétfön tudom felhívni a dokimat, vagy addig inkább várjak?
2019. nov. 22. 22:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést elírtam a kérdésben, progesterone exeltia
2019. nov. 22. 22:04
 2/5 A kérdező kommentje:
Exeltis, csak most is eléggé szédülök, szét vagyok esve
2019. nov. 22. 22:04
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem hivatalos helyettesítője a Progesteron exeltis az utrogestannak, de hatóanyaga ugyanaz. Gondolom a 100mgosat szeded ha 3x kell naponta, akkor szedheted az utrogestant (természetesen ha nem a hüvelykapszula volt akkor felírva). Viszont akkor ugyanannyit kell szedni az utrogestanból is, tehát 3x, így a mellékhatásaprofilja is ugyanaz (nem tudom korábban mennyit szedtél).
2019. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szednem kellett a 6.héttől he.atóma miatt, napi 2x1-et a prog.exeltisből. Első 4l3 napon szedültem, utána hozzászoktam. De nekem mondta is az orvos, hogyha ilyen bajok lennének tőle akkor menjek és ad hüvelykapszulát, mert attól viszont nem szokott lenni a szédülés.
2019. nov. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg, hogy szedheted e huvelyen keresztul. Nekem.is szedulesi.rohamaim voltak tole,bofogtem allo nap,es puffadtam,de olyan fajdalmakkal,hogy sirtam,hogy nekem vakbelem van es ott allt a ferjem.felettem,hogy hivjon e mentot vagy ne. Iszonyu volt. Miutan huvelyire valtottam ezek elmultak. Gyogyszereszt keredeztem,a kulfoldi leiratban mar szerepel hogy mindket uton szedheto,a magyarban van csak,hogy szajon at.
2019. nov. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!