Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elkezdhet nyílni a méhszáj...

Elkezdhet nyílni a méhszáj szeretkezéstől?

Figyelt kérdés
31 hetesek vagyunk, és a 14. hét óta 2000-es a méhszájam, még most is.Teljesen zárt vagyok.Tegnap együtt voltunk a férjemmel, és utána olyan érzésem volt, mintha kezdenék nyílni.Belül-felül éreztem ezt, olyan fura és ijesztő volt.Persze, lehet csak bebeszélem magamnak.Szerintetek?Maga az együttlét tud ilyet okozni?
2010. júl. 19. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem 2110 a méhszááj 25.héttől és bizony-bizony eltiltottak a nemi élettől, mert az orgazmus hatására a méhszáj tovább nyílhat a méhösszehúzódásoktól.Drukkolok, hogy ne legyen semmi, lehet, hogy csak a méhed növekszik.
2010. júl. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam ! Akkor nem teljesen veszélytelen.Mi nem vagyunk eltiltva, de ritkítani fogjuk az együttléteket.Köszi!
2010. júl. 19. 08:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elkezdett nyilni a méhszáj,az más mert tovább nyilhat a szeretkezéstől,ezért szoktak ilyenkor eltiltani,viszont ha amugy sem nyilna,akkor a szeretkezés magában nem kezdni el nyitni,nekem az első terhességemnél tartott mint a cövek,pedig akkor sokat voltunk együtt,még a 41héten is csak egy ujjra voltam nyitva mikor meginditották.
2010. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy továbbra is zárt vagyok.Köszi Neked is!
2010. júl. 19. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!