Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen férgesség?

Terhesen férgesség?

Figyelt kérdés

Kisebbik gyerekemnél férgességre gyanakszunk és most mintha a saját székletemben is fehér pöttyöket láttam volna. Csütörtökön rendel az orvosom és persze elmegyek hozzá, de ahogy olvastam, terhesek nem szedhetik a gyógyszert. Volt valaki hasonlóan? Mit lehet tennie ellene? A fokhagymát olvastam, próbáltam is, de sajnos rögtön jön vissza.

Eléggé kétségbe vagyok esve, nem értem hol szedhettük össze. Tisztaságmániás vagyok, minden nap kitakarítom, felmosom az egész házat, fürdőket, wcket is minden nap kipucolom (és persze kezet is mosunk).


2019. nov. 25. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Hát pl a gyereked megette a homokozóban. Csak hogy a leggyakoribb példával éljek. A házi praktikákat felejtsd el, a dokid majd megoldja. Hidd el nem te leszel az első aki így járt. Ha egyáltalán így jártál.
2019. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hány hetes vagy?

Gyerekem akkor lett cérnagilisztás mikor 16 hetes voltam.

3 orvost megkérdeztem és lehet vermoxot szedni, de nem volt rá végül szükség nem kaptam el.

És nem kell szabadkoznod, elég egy mosatlan gyümölcs, elég ha a gyerek nem mos kezet és szájába veszi...

2019. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!