Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kapott már valaki terhesen...

Kapott már valaki terhesen kutyátol fégességet vagy hasonlot? Mit kell tenni? és mik a jelei?

Figyelt kérdés

#kutya #terhesség #férgesség állat
2015. okt. 21. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kaptam, de gondolom, ha a veszettség elleni oltáskor megkapja a kutya a féreghajtót is, nem lehetsz férges te sem.


De ha az lennél: férgek lennének a székletedben, hiába ennél, rengeteget fogynál. El kell menni a háziorvoshoz, el kell mondani neki, h férgek vannak a székletedben, ő székletmintát kér, tovább küldi tenyésztésre/vizsgálatra, és az eredmény alapján elmondja a továbbiakat. Ha tényleg férges vagy, vmi gyógyszert fogsz kapni.

2015. okt. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem ezt fogom tenni csak nagyon féltem a babámat
2015. okt. 21. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Kutyának negyedévente féreghajtót kell adni, az a legbiztosabb. Az évi 1 kevés, nem biztosít folyamatos védelmet.

Ha nagyon félsz, ne itt kérj tanácsot, hanem az állatorvostól. Megelőzés sokkal jobb mint később egy esetleges kezelés. Kutyának nem lesz semmi baja, csak egy tabletta.

2015. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem fogsz fogyni ha meg csak most vetted eszre es nem hemzsegnek a szekletetben az apro cernagilisztak!

En is voltam nem egyszer belferges volt hogy 2 hetig is dee eg dekat nem fogytam szoval nem torvenyszeru! De nem ez volt a kerdes csak reagaltam az elottem szolo valaszara! A babara nincs veszellyel! Sajnos a noverem is megfertozodott terhesseg alatt! Az orvosok meg nyugtattak hogy a babara semilyen hatassal nincs ha nem hosszu tavon tartozkodnak benned hiszen el veszik a tapanyagot mind toled mint a babatol! De mint mondtam ha hosszabb ideig vagy ferges! Egyel sok sok sok foghagymat mert az utaljak ezk a dogok! En csak foghagymaval es eros kajakkal szoktam kiirtani oket, mert nagyon draga a gyogyszer es ez is hasznal! Viszont mig nem sikerul orvoshoz jutni addig foghagymat erossel!!!

Az orvos felfog irni egy tablettat ami 1-2 napon belul eluzi a kis mocskokat! :)

2016. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!