Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen hüvelybe nyilaló,...

24 hetesen hüvelybe nyilaló, éles fájdalom?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális?Volt másnak is ilyen?Főleg akkor érzem ha ülökn de nem folyamatos csak bele-bele nyilal/szúr.Fekvésnél és állásnál nem tapasztalok hasonlót.Más panaszom nincs, jelezhet komolyabb problémát?

2019. nov. 25. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én is éreztem az első terhességnél is és most is. Nem magyarázta el a doki csak annyit mondott normális. Minél nagyobb a súlya annál rosszabb... Nekem legalábbis.
2019. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Egy kicsit beparáztam, mert azt olvastam, hogy a méhszáj nyílása miatt is előfordulhat ilyen jellegű fájdalom.2 hete voltam a dokinál akkor azt mondta teljesen zárt vagyok.
2019. nov. 25. 21:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Én végig zárt voltam 40 hetesen indult a szülésem, viszont baromi kellemetlen tud lenni. A terhesség csodái 👌
2019. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia, én is éreztem végig, a 32. héten kaptam tüdőérlelőt, mert nagyon megrövidült a méhnyak (addig ok volt), de végül a 40. héten indított szülés lett. :)


Ne aggódj!

2019. nov. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló az mit jelent, hogy nagyon megrövidült?Nekem 21 hetes korom óta 2000-es a méhnyak érték, de a doki igazából nem mondta hogy gond lenne (2. terhesség)
2019. nov. 26. 05:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindig Uh-val mérték, ott volt x mm alatt. Olyan rövid volt, mint ami csak a 38. het körül lenne megengedett. 2 eve volt, nem tudom, pontosan mennyi volt. De kemenyedtem is nagyon elotte valo heten.

4 hetig progit szedtem akkor is minden rendben lett.

ha gond lenne, biztos szólna a dokid :)

2019. nov. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a baba mozgása okozott hüvelybe nyilalo fájdalmat. Oda rugott épp es kisugarzott.

Most hogy már fejvégű (35.hét) , egyértelmű hogy őt érzem mert egyszerre erzem a hüvelybe sugárzást es felül a gyomromnál a rúgást

2019. nov. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!