Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen jobb oldalt szúró...

17 hetesen jobb oldalt szúró alhasi fájdalom, mitől?

Figyelt kérdés

Tegnap óta van ez a rossz kellemetlen fájdalom. Most szedek be magnéziumot meglátjuk h attól elmúlik-e.

Nektek is volt ilyesmi?


Néha hasonló érzés mint amit ovulációkor szoktam érezni.. 🙄



2019. ápr. 14. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt, mult heten (17 hetesen). Nem tudom, mi okozta, de egy az egyben nekem is az ovulacios fajdalom jutott rola eszembe. Pont ugy jott a semmibol, es annyi ideig tartott (durva 10 ora volt!), es hipp-hopp mulott el.
2019. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ

Az a helyzet h még mindig nem múlt el és Felmerült bennem még az a kérdés h ha a méhszalag nyúlása miatt lehet ez a fájdalom akkor az hány napig tarthat vajon?

Neten azt olvasni erről h pl csak hirtelen mozdulatnál érezhető a fájdalom /feszülés és pár perc alatt elmúlik.


Ha nem a méhszalagtól szúr és feszül akkor mi okozhatja még?


Esetleg valakinek tapasztalata?


Ha nem múlik azért a biztonság kedvéért Jövőhéten bemegyek a kórházba..

2019. ápr. 17. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!