Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős éles fájdalom terhesség...

Erős éles fájdalom terhesség alatt egy pontban a derekamban, nektek is volt hasonló tünet?

Figyelt kérdés
Nem az egész derekam fáj hanem jobb oldalon egy pontban amikor mozgok, szinte sántikálva megyek, olyan érzés mintha be lenne csipodve kicsit valakinek hasonló tapasztalata?23 hetes kismama.

2018. okt. 25. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt nekem is becsípődésem, ilyenkor gyakrabban előfordul az orvos szerint. Nyújtsd óvatosan, és pihenj sokat. Nekem mindkét terhességnél a jobb lapockám alatt volt ilyen, a vége felé egyre rosszabb, ahogy nő a pocak súlya.
2018. okt. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is elő szokott fordulni,legfőképpen akkor ha az ágyból kelek fel.Először mozogni is alig tudok ahogy fáj egy ponton(van mikor a lábamba is kisugárzik),de ha sétálok/evickélek valamennyit,magától helyre jön.


18hetes kismama

2018. okt. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen ahogy irtad nekem is ez volt egy hónapja el is múlt és most 23 hetesen újra elő jött de nem csak ha az ágyból felkelek hanem már máskor is :/ most 23 hetes vagyok remélem elmúlik megin mint egy hónapja kb...
2018. okt. 25. 18:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is van hogy úgy érzem mintha becsípődne, illetve a derekam közepe szokott fájni. Valahol olvastam hogy ugye a háton fekvés terhesség alatt okoz ilyen gondokat. Ahogy azt elfelejtettem érezhetően jobb lett.
2018. okt. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen én is próbálom kerülni a háton fekvést 😊amúgy azt olvastam terhesség alatt az amúgy sem olyan jó
2018. okt. 26. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!