Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kombinált tesztet kötelező a...

Kombinált tesztet kötelező a 12. hèten megcsinálni?

Figyelt kérdés
Karácsonykor leszek 12 hetes és nem adnak időpontot, pedig privátban mentem volna. Az mondta az asszisztens,hogy ők január első hetében sem dolgoznak és általában más orvos sem, így szerinte gondban leszek. Próbáljam meg Budapesten a Gèndiagnosztikai Központot, szerinte ők vállalnak és dolgoznak. A gond az,hogy Budapest tőlünk 300km. Persze,ha nincs más lehetőség, akkor megyünk oda. Más hogy oldototta,ha pont így jött ki a 12.hèt,hogy ünnepekre?
2019. nov. 27. 12:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
13. hét végéig meg lehet csináltatni. Közelebb nincsen rendelés?
2019. nov. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ahol nem fogadnak is 70km-re van amúgy. Biztosan van közelebb,de olyan sokan odajárnak tőlünk,mert állítólag messze jobb az orvos szaktudása és UH gépe is,mint itt nálunk a közelben.
2019. nov. 27. 12:59
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 18. Hét esett tavaly karacsony környékére és nagyon nehezen kaptam időpontot. Budapest agglomerációban élünk, elég sok magán intézményt hívtam fel.


A genetikai ultrahang nagyon fontos vizsgalat 2 hét alatt lehet végezni. Valahova próbálj időpontot ketni.

2019. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj és meg annyi, hogy ezt a vizsgálatot sima nőgyógyász nem végzi csak genetikus
2019. nov. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Melyik a legjobb Budapesten? Ceizel vagy Gèndiagnosztika?
2019. nov. 27. 13:26
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Voltam mindkettőben, nekem a géndiagnosztikai kozpont vált be legjobban.


Jó meg szerintem a villa medicina és a rózsákert is.


A Czeizel intézettel rossz tapasztalatom volt, viszont profin kezeltek a panaszt utána.

2019. nov. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező megcsináltatni.

Mindkét lányomnál megcsináltattuk, de bevallom picit feleslegesnek vélem abból a szempontból, hogy a teszt maximum % lehetőséget mutat nem pedig pontos eredményt mint pl a prenateszt. És bizony van ismerősőm akinek alacsony kockázat jött ki downra a kombinált teszten uh sem mutatott semmit teljességgel megnyugodtak még is down babájuk lett.

2019. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
12+0 -tól 13+6 napig lehet megcsináltatni (az orvosom szerint). A legtöbb nagyvárosban van diagnosztikai központ ahol megcsinálják az uh-t és elküldik Pestre a levett vért.
2019. nov. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
67%

Maga a kombinált teszt nem kötelező, viszont a genetikai ultrahang (ami ha szeretne az anya kombinált tesztet, annak a része) az igen.


Kérdés, higy genetikai ultrahangra sincs lehetőséged vagy csak a kombinált tesztre nincs?


Off: a prena teszt is csak egy becslés, nem pontos vizsgalat.

2019. nov. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Pesten a Róbert Genium központot is meg lehet próbálni, en ide jártam, teljesen elégedett voltam, sok orvos végez genetikai uh-t, hátha lesz még időpont.
2019. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!