Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kötelező fogorvosi vizsgálat...

A kötelező fogorvosi vizsgálaton csak megnézi a fogaimat a fogdoki, vagy ha gond van, neki is áll megcsinálni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak megnézi és megirja az igazolást és hogy szükséges-e további kezelés.
2011. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Az attól függ,iskolaorvosi vizsgálaton szerintem csak szűrnek,aztán max.időpontot adnak,hogy ekkor meg ekkorra légy itt és itt ebben és ebben a rendelőben,ezen és ezen a napon ennyi és ennyi órakor.


Nem tudom mit értesz kötelező fogorvosi vizsgálat alatt.Ki teszi kötelezővé?

2011. dec. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jah, bocsi, nem irtam értthetően. A terhesség alatti kötelező fogorvosi vizsgálatra gondolok. Legalábbis a védőnőm szerint kötelező. Most vagyok 20 hetes.
2011. dec. 19. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én dokim először megszerelte a fogaimat, utána pecsételt a kiskönyvbe, hogy minden rendben :)
2011. dec. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem igazán, mert az első két fogam beépitett porcelán, de már 11 éve, és cserélni kéne, mert mozog, de nincs rá még annyi pénzem! És ha nekem addig nem pecsétel bele a könyvbe, akkor bizony pecsét nélkül születik meg a babám.
2011. dec. 19. 16:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinál semmit,csak megnézi,hogy milyen állapotban vannak a fogaid.
2011. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. dec. 19. 18:12
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megnézte, leszedte a fogkövet, majd közölte, hogy van egy lyukas fogam. Visszarendelt következő héten, betömte, és akkor adott csak pecsétet.
2011. dec. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekem meg mire időpontom volt, megszültem és a kutya nem kérdezte, h miért nincs pecsétem. ez csak akkor fontos, ha gyulladásba van a fog, mert az veszélyes lehet a babóra.
2011. dec. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!