Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyomorszáj fájdalom? Mitől lehet?

Gyomorszáj fájdalom? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Holnap megyek tanácsadásra, remélhetőleg okosabb leszek. Már második napja érzem a gyomorszájamnál ezt a féle fájdalmat, szúró-szorító érzés, hol gyengebb hol erősebb. Nem múlik el ha lefekszem sem, csak oldalt enyhül valamelyest, aztán elmulik, de újra előjön. Savam is van rendesen, rennie nem igazán ér semmit. Lehet a kettő összefüggésben? 24+5 hkm
2019. nov. 27. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kismama vagy, a gyerek fordult egyet és nyomja a gyomrodat, a sav pedig a gyomorszájon keresztül feljön, javaslat,ülve" aludj, ne egyél este sütőporos, lekváros,zsíros ételeket,mert fokozza a gyom.savtermelődést,, vegyél Renny tablettát,vagy acido-git tablettát savlekötő. Nyugi,rövidesen elmúlik,fordul majd a baba.
2019. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azert merd a vernyomast,nehogy toxemia legyen. Ha sav azt lehet erezni,hogy mar,inkabb torokban.
2019. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nagyon figyeld a vérnyomásodat! Nekem is volt gyomorszáji fájdalom és nem foglalkoztam vele, azt hittem gyomorsav. Toxemia lett.
2019. nov. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet felíratni ludeát az égésre.Nekem bevált és nem kell minden nap szedni,elég 2-3 naponta.
2019. nov. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Gyomorsavra a rennie is eleg..remeljuk csak az lesz!
2019. nov. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Gaviscont javasolta. Vernyomasom nem tudtuk megnézni mert 2ből egyik sem működött 😂 Még szerencse hogy van itthon, vérnyomásommal nincs gond
2019. nov. 28. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!