Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik vetélés után egyből...

Akik vetélés után egyből teherbe estek, hogy zajlott a babavárásotok?

Figyelt kérdés

Progeszteron pótlást kapok, nem volt sárgatestem. Bízom benne hogy most minden rendben lesz. 😊

Kíváncsi vagyok, akik hasonlóan jártak, nálatok minden rendben volt? Volt bármiféle tünetetek?


2019. nov. 28. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi den rendben ment. 2. ciklusban lettem újra terhes.
2019. nov. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a vetélés utáni első ciklusban újra teherbe is estem, zökkenő mentes terhességem volt végig.
2019. nov. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is első ciklusban újra teherbe estem, ezért is a kérdésem. Remélem Vele már minden rendben lesz. 😊 A tesztem szép erős, az orvos szép megvastagodott méhnyálkahártyát látott, mert egyből orvoshoz mentem. 3 hét múlva megyek újra. 🙏❤️ Addig kis izgulás, de bizakodás van.
2019. nov. 28. 12:23
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vetélés után 2 hónappal már terhes voltam. Kaptam én is progeszteron pótlást, szerencsére semmi gond nem volt. Most itt szuszog, 11 hónapos :D
2019. nov. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!