Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 + 4 hetes kismama vagyok....

ToBeMom kérdése:

7 + 4 hetes kismama vagyok. Utrogestan huvelykupott szedek, volt mar egy veszitesem es kivancsi vagyok hasonlo helyzetben levo kismamak tapasztalatira?

Figyelt kérdés

Sziasztok, sajnos az iden Juliusban volt egy veszitesem a 6. heten. Igaz az elejetol kezdve barnaztam, stresszes idoszak volt a munka miatt, epp delegacioban voltam es sajnos nem mentem el idoben orvoshoz, lehet hogy utro-val megmaradt volna ?


A mostani, masodik terhessegemnel mar jobban vigyaztam. Idoben elmentem, pedig nem barnaztam. Pont jokor, mivel egy ici pici hematoma mar kezdett latszani az 5+ 3. heten. Kaptam utrot, es hetente kontrollba kellett mennem. A masodik heten 6+3 a hematoma felszivodott. A petezsak nott, de embrio olyan pici volt, hogy nem lehetett merni. A 3. heten ujra kontroll, nagyon feltem mert idokozben elmultak a tuneteim (emelyges, hanyinger) egy par napra es azt olvastam, hogy a tunetek elmulasa az egy rossz jel.

Pont aznap amikor kontrollba kellett mennem hanytam, aminke orultem. A kontrollnal volt szivhang es a pici 1,28 cm :-). Tovabbi par napban szinten rosszul voltam a tunetek visszajottek.


Megorultem, viszont ma szinten enyhek a tuneteim, tudom furan hangzik de en szivesebben hanynek 1 x nap csak hogy tudjam minden rendben van.


Szerintetek normalis a tunetek elmulasa? Kinek milyen tapasztalata volt? Amugy a szaguk utani undor ugyanugy megmaradt es csak azt eszem amit kivanok. Az is lehet, hogy csak szokom az allapotot?


Jo lenne tapasztalatokat cserelni hasonlo helyzetben levo kismamakkal. Nem konnyu egy veszites utan "lazan" vennni egy terhesseget de lehet ha kocsonosen batoritjuk egymast, akkor konnyebb.


Koszonom valaszotokat.



#hányinger #Utrogestan #tunetek megszunese #terhesseg veteles utan
2019. nov. 22. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Én már majdnem 8 hetes voltam, mikor missed ab-om volt. Spontán el ment


Most újra várandós vagyok, már a 14.hétben.


Utrogestant szedtem mindkettő alatt már az elejétől. Sok hasznos tanácsot nem biztos, hogy tudok adni, talán annyit, hogy nyugi. Én is féltem, sőt mivel még nem érzem hogy mocorog, néha most is félek, hogy és mi van ha...

De valahogy érzem hogy minden okés. A tünetek jönnek mennek. Van akinek el múlik teljesen és minden oké, van aki végig hányta, még is elment a baba. Nekem mindig azt mondja az orvos, hogy amíg nincs vérzés, ne aggódjak. Én is volt hogy meg ijedtem ha el múltak a tünetek, aztan örültem hogy vissza jöttek, és meg nyugodtam. Szóval át érzem.

De ne stresszelj. Reméljük minden rendben lesz 🙂

2019. nov. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, igazad van nem kellene túl aggódni csak olyan nehéz. Alig várom a következő kontrollt, hogy lássam minden rendben van-e. :-).


neked voltak/vannak ilyen enyhe alhasi fájasaid amelyek jönnek mennek?


Sok egészséget kívánok neked és a babának :-)


Kellemes Vasárnapot!

2019. nov. 24. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!