Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi miatt lehet vérezni 6...

Mi miatt lehet vérezni 6 hetes terhesen ami nem hematoma és nem vetélés?

Figyelt kérdés
Progeszteron hiánynál milyen a vérzés?
2019. nov. 9. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Hormon ingadozástól. Úgy tudom, inkább barnás olyankor.
2019. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól is verezhetsz ahogy alakul ki a placenta. Nekem legalábbis azt mondta az orvos.
2019. nov. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha progeszteron miatt vérzel, az majdhogynem egyenlő a vetéléssel, ha nem kapsz rá gyógyszert időben. Egyébként barnás vérzés.

Nekem a 12.héten pattant el egy ér, megemeltem egy nehéz dolgot. Akkor is barnás vér volt. Ilyenkor jobb, ha azonnal lát orvos és nem te próbálod kitalálni, hogy miért lehet.

2019. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Látott már orvos, 3 napja fekszek és szedem a progeszteront és a Dicynone nevű gyògyszert. Hol barnás hol véres pici alvadt darabos folyásom van. Néha több, néha alig valami.
2019. nov. 9. 17:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták okozhatja tapadási probléma is.
2019. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyira nehéz várni..várni arra mi lesz :( Feküdni a bizonytalanságban, rettegni minden egyes pisinél. Nekem nem látták honnan jön a vérzés, bár akkor még gyengébb volt. Gondolom nem a progesztereon a baj ha nem mùlik..
2019. nov. 9. 19:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem méhszájseb volt.
2019. nov. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 khniki ***** válasza:
46%
Progeszteron hiány. Azonnal pótlás.
2019. nov. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szedem már a progeszteront, ma lesz az 5. napja de semmit nem "csinál". Akkor gondolom nem ez a baj igaz? Vizsgálat (kézi) után kezdődött kedden este, szerdán ezért mentem kòrházba ott adták a gyògyszereket és ùjra vizsgáltak, azòta rosszabb.
2019. nov. 10. 08:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Mélyen fekvő lepény, méhszájnál húzódik a lepény tapadás, amnionszalag és még sok más dolog.
2019. nov. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!