Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha két hónapja nem jött meg...

Varga Lilian kérdése:

Ha két hónapja nem jött meg csináltam tesztet a második hónap után és pozitív lett akkor nem gond hogy addig nem voltam orvosnál?

Figyelt kérdés
örülök neki, de nem szültem mèg és most tanácstalan vagyok. azért a második után mentem el mert nem rendszeres a menstruációm és volt már máskor is hogy kimaradt. köszönöm a válaszokat!

2019. nov. 28. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, lecsúsztál-e a 12.heti genetikai uhról. Az az egy fontos, időhöz kötött vizsgálat van.
2019. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha két hónapja nem jött meg akkor az 8 hét tehát a 12. hétről biztos nem csúsztam le. :)
2019. nov. 28. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban a 8. hétben vagy, akkor semmi gond, nem maradtál le sok mindenről. A szívhang is csak nem rég indulhatott be.
2019. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem, dehogy én nem is mennék hamarabb, semmi értelme.

Valóban egyedül a 12. Heti NT szűrés az, ami időre van, a többi nem gond, ha csúszik.

2019. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem jól írtad ki a kérdést, mert amit írtál, az azt jelenti, hogy eltelt két hónap azóta, hogy meg kellett volna jönnie a következő havi menstruációdnak, tehát minimum 12 hetes lennél ebben az olvasatban.
2019. nov. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha két hónapja nem jött meg, akkor pontosan 12 hetes terhes vagy. A terhesség kezdetét nem a fogantatástól számítják, hanem az utolsó menstruációd első napjától. Így a 8 héthez még hozzá kell adnod négyet. Persze a te esetedben a szabályralan ciklusod miatt ez eltérő lehet. Itt az a kérdés, hogy voltál-e már orvosnál, ő mennyi idős terhességet állapított meg.
2019. nov. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!