Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek is korai tesztelni...

Szerintetek is korai tesztelni 4 nappal az esedékes mensi előtt? Valóban átverhet a teszt?

Figyelt kérdés

2019. nov. 28. 20:05
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Az a történet, hogy múlthét vasárnap nem védekeztünk a párommal, akkor jelzett ovulációt a naptáram is. Azóta még csak másfél hét telt el, szerettem volna most este tesztelni, de mindenki azt mondja, hogy nagyon korai lenne.
2019. nov. 28. 20:10
 2/21 Horaires ***** válasza:
63%
Én várnék még egy hetet, valóban korai még. Akkor érdemes tesztelni, ha már késik a menstruáció.
2019. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Korai. Nem csak amiatt hogy soká lesz a menzesz, de azért is mert 10 nap előtt nem jelez a teszt
2019. nov. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Elméletileg még negatív lenne igyis úgyis, ezt mondják. :)
2019. nov. 28. 20:18
 5/21 anonim ***** válasza:
33%

Ha nekem 3 nappal előtte,délutáni pisiből lett pozi,akkor simán kimutatja egy jobb tesz.

33hkm.

2019. nov. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

"...simán kimutatja egy jobb teszt". Hát barátnőmnek csak 8 nappal a nemvárt után vált pozitívvá a tesztje, szóval azt mondja, semmit nem jelent még ilyenkor sem a pozitív teszt, sem a negatív, mégpedig azert, mert simán előfordulhat, hogy terhes lettem, csak még nem termelődött elegendő hormon ahhoz, hogy jelezze a teszt, és fordítva is, előfordulhat kémiai terhesség is, amikor az esetleges halvány pozitív par nap múlva negatívra változik...


Az egy dolog, hogy én türelmetlen vagyok, de a teszt nem feltétlenül lenne 'őszinte' :D


Ja és abszolút középkategóriás tesztem van, nem a legérzékenyebb fajta.

2019. nov. 28. 20:29
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
5 látom az már ne eset le, hogy nem telt el egy hét az aktus óta. 10 napnál előbb nincs teszt ami kimutatná
2019. nov. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De igen, azért abban igaza van az utolsónak, hogy lehetne ennél kevésbé nagyképűen is válaszolni, és pár napja volt az aktus...
2019. nov. 28. 20:52
 9/21 anonim ***** válasza:
63%
Elmaradt menses napján legkorábban. Az már ok.
2019. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Ha konkrétan tudod a választ akkor mi a kérdés?
2019. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!