Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nézik 6 nappal és 9...

Miért nézik 6 nappal és 9 nappal beültetés után a vérvéteben a hcg-t nem túl korai?

Figyelt kérdés
Szasztok...Telejesen tanácstalan vagyok és kétségbeeset ,hogy nem sikerült,nem tapadtak meg talán.Németországban élünk és itt kezdtük el a lombik programot,múlt hét kedden kaptuk vissza őket,fagyi babák...és a 6-dik napon már is vérvétel volt ami teljesen 0 volt a hcg szint,majd jött a 9-dik nap szintén 0 lett az eredmény.Teljesen összetörtem...Nem korai még a vizsgálat?Én még reménykedem...

2014. okt. 31. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

mert a természetes fogantatásnál a 10.napon már kimutatja a teszt, ott viszont ebben a 10 napban az is benne van, amikor a spermium esetleg még várakozik a peteérésre, magának a petének az útja, beágyazódása, ez mind több nap

beültetésnél a folyamat eleje nulla, a beágyazódásra úgy látszik 6 napot adnak, ha nem sikerült 9 nap lehet a határ.

2014. okt. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Még egy kérdésem lenne az ésszes magyar oldal 14 napot ír,addig marad a türelem,várakozás utána javasolják a tesztelést.
2014. okt. 31. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!