Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Késik, fáj a derekam, lehet baba?

Késik, fáj a derekam, lehet baba?

Figyelt kérdés
26-an kellett volna megjonnie,de meg mindig semmi,tegnap nap kozben teszteltem egy negativat,de lehet mêg korán? A derekam keresztcsont környékén leszakad,elol is faj a hasam mintha gorcsolne,tegnap letezni alig birtam a derekamtol,alig aludtam miatta,ma mar kicsit jobb. Pici feheres folyas van,de magamhoz kepest ezt inkabb szarazsagnak mondanam. Teszteljek reggel egyet? Segitsetek kerlek!

2019. nov. 28. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, meg az is lehet, hogy megjön. Tesztelj ha akarsz, de lehet pár nap múlva is.
2019. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez lehet terhesség és menzesz is. Ha továbbra sem jön meg, pár napon belül tesztelj ismét.
2019. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sosem szokott gorcsolni vagy fajni se elotte,se alatta. Ezert furcsa. Koszonom a valaszokat :)
2019. nov. 28. 21:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett kérdező? Teszteltél azóta?
2019. nov. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A helyzet szinte változatlan. A derekam kevesbe faj, vagy inkabb ritkabban,de meg mindig nem jott meg. Hetfo reggel tesztelek szerintem. Most epp szamolgatok. 34 napos ciklusom van, applikacioban irkalom egesz honapban a tuneteket,ahogy elnezem a 22.napon lehetett peteeresem,az applikacio szerint 2 nappal korabban,de a 22.napon szurkalt picit a hasam es a medencem fajdogalt,ezt be is jeloltem az appban. Szoval onnan szamolva ma van a 16.nap a peteeres ota. Hetfon mar csak pozitivnak kellene lennie ha baba van nem?! :/
2019. nov. 30. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, szerintem terhes vagy, nekem pont így voltak a tünetek, csak nemvart előtt 1 nappal pozitív tesztel.😊

Drukkolok 🙏

2019. dec. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem birtam hétfőig ,teszteltem egyet ma delutan,de negativ :( Szoval en mar nem tudom,de csutortokon megyek dokihoz ha nem jonne meg addig.
2019. dec. 1. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!