Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! 8. hét, nem első baba, a...

SOS! 8. hét, nem első baba, a derekam őrülten fáj!?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon fáj a keresztcsontom!

A hasamat is érzem, de az olyan enyhe mindjártmegjön érzés, de a derekam...

Tudom, hogy az enyhe fájdalom "belefér", de ez őrülten fáj :(

Nem vérzek.


Szerintetek mitől? Ez normális???


2015. júl. 21. 23:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire fáj, akkor én ezzel is képes lennék bemenni az ügyeletre. Inkább feleslegesen. Különösen ha hirtelen kezdett el így fájni.

Egyébként nekem 8-9 hetesen kezdődött, de nem elviselhetetlenül csak tompán. Így az nyilvánvalóan normális, erős fájdalom nem tudom mennyire..

2015. júl. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

fokozatosan erősödött, mondjuk ma rengeteget mentem, emelnem is kellett :(

A nagyajkakba is kisugárzik.Fekve sem enyhül. Nem tudok ügyeletre menni, férjem éjszakás, a 2 gyerek alszik. Nincs senki akinek szólhatnék :(

2015. júl. 21. 23:24
 3/6 anonim ***** válasza:
magnéziumot szedsz?
2015. júl. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező? El tudtál ma már menni orvoshoz?
2015. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm, ma már úgy ébredtem, hogy elmúlt.

Valószínűleg megerőltettem magam.

Magnerotot szedek 2-3 tbl naponta.

2015. júl. 22. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:
sajnos most én úgy jártam, hogy 2 napja nagyon fájt a derekam.mint mielőtt megjön.másnap mentem uh-ra és már nem volt szívhangja a babának, 9 hetesen missed ab.és előtte pont egy héttel még minden rendben volt :(
2015. júl. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!