Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes mellszívót venni?...

Érdemes mellszívót venni? Vagy csak szoptasam? Sokat segít ha néha leszivom?

Figyelt kérdés
2019. nov. 29. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azert nem árt ha van egy olcsó kézi, ha bedurran,nem tudod rögtön mellre tenni a babát, jól jöhet.
2019. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem amikor olyan igazán nagyon bedurrant egy héttel szülés után akkor a kézi masszírozás segített a legjobban, és valahogy azonnal ráéreztem a kézi fejésre is és így hárítottam el a problémát miután a gépi mellszívó nem tudta megindítani a tejcunamit és a gyerek is kevés volt ehhez. Utána amúgy sokat segített a mellszívó, nagy hasznát vettem ameddig szoptattam.
2019. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon hasznos volt.

Egy aventes kézim volt (ajándékba kaptam használt volt már)

Én is tovább ajándékoztam, de sajnos elkallódott bnőmnél költözéskor.

Szóval összesen 4 babát szolgált ki. És nem volt baja.

Hasznos és egész jó áron eladható, vagy elajándékozható

2019. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elején nagyon jól jött mikor úgy döntött a babám hogy neki kényelmesebb cumisüvegből, így egy hónapig csak fejni tudtam. Szerintem jó ha van.
2019. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 khniki ***** válasza:
Just in case legyen otthon.
2019. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én egy Csöpit veszek csak.

Előzőleg volt kölcsön Avent..teljesen feleslegesen használtam..

Nem tervezek fejni, fagyasztani..


Ha nagy gáz van a Csöpi is elég../ de nekem a "nagy" még szopizik, nem hiszem, hohy leállna a szülésig.


28hkm

2019. nov. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Derwer ***** válasza:

Nálunk is hasznos, bár még csak 3hetesek vagyunk.

Segít az anyukának, ha a gyerek enm szívja ki.

Segít kicsit emelni a termelést. (a feleségem, nagyon tudományos, előre készíti a mellét, ha tudja hogy hamarosan növekedési ugrása lesz a babának, amikor is jóval többet enne. Nem mondom hogy mindenkinek ennyire rá kell készülnie, mert szerintem se, de neki segít a tudat is.)

2019. nov. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Derwer ***** válasza:
(elektromos aventünk van, ha ez számít)
2019. nov. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Horaires ***** válasza:
Én kértem egyet kölcsön a szülés utáni első héten, de nem volt rá szükségem. Szerintem érdemes kölcsönkérni egy rövid időre, aztán ha látod, hogy kell, veszel magadnak. Nekem a terhes-felkészítő órákon ajánlotta ezt egy szoptatási tanácsadó. Facebook-os szoptatás témájú csoportból kértem kölcsön, de persze ha van ismerősöd akinek van, úgy még egyszerűbb.
2019. nov. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!