Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek lehetnek a terhessêg...

Ezek lehetnek a terhessêg korai tünetei?

Figyelt kérdés
Tegnap kellett volna megjönnie, màr egy hete àlmatlansàg gyötör és annyira fàj ês feszül a mellem, hogy megőrülök. Éreztem menstruàció előtti görcsöket, de nem voltak annyira durvàk.

2019. nov. 30. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menstruációs vagy pms tüneteid vannak. Csinálj tesztet.
2019. nov. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak simán késik pár napot, de bármitől lehet. :) Nekem sem jön meg napra pontosan minden hónapban.
2019. nov. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azóta sem jött meg, néha szurkàl a hasam és kétnaponta hajnal 3 körül hasmenésem is van. Pedig nem eszem màshogy mint eddig. Furcsàn érzem magam. Holnap veszek tesztet.
2019. dec. 1. 14:20
 4/5 anonim válasza:
Ugyan ez volt nekem is. Itt azt mondták pms em van ...😂 holott sosem volt még ilyen. Csináltam inkább tesztet miután felidegesítettek itt és pozitív lett 😊
2019. dec. 5. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

bocsi hogy ide pofátlankodok , de nekem ezek a tüneteim

tehát az emlegetett puffadt alhas, vagy méh, ami nem fáj, meg semmi csak keménynek érezni...

alul ha felnyulok, persze tiszta kézzel, ujjal. akkor kemény méh

illetve nem akarom bebeszélni magamnak , meg semmi de ma picit érzékeny volt a mellbimbóm , meg mint ha picit nagyobb lett volna a mellem. Nem kívánom annyira az energiaitalt , (amit nem én vettem csak kaptam most legutóbb) spontán orgazmus,sürübben pisilek ,kívánósság .

2019. dec. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!