Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség hivatalos megállapít...

Terhesség hivatalos megállapítása magánorvosnál lehetséges?

Figyelt kérdés
Úgy terveztem, hogy csak magánhoz megyek, de időközben olvastam valahol, hogy ott nem adnak róla papírt, ill. az nem elég ha csak oda megyek a terhesség igazolasara.Tényleg így lenne?
2019. dec. 1. 09:35
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Persze, lehetséges. De utána el kell menned a területi védőnőhöz, aki kiadja a kiskönyved, és a saját háziorvosodhoz, aki kitölti a rá vonatkozó részt. Lombikos terhes vagyok, a terhességet is a lombikos magánorvosom állapította meg. És azóta is csak akkor voltam kórházi terhesgondozóban, amikor a magán orvosom oda hívott be 1-1 gyors vizsgálatra.
2019. dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, persze. Ugyanolyan orvos,mint a TBs.
2019. dec. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Persze, én be se tenném a lában sztk-s nőgyógyászhoz! Ndm egyszer jöttem ki sírva rendelőből... Az egész terhesség alatt csak magán dokinál voltam. Csak háziorvos, védőnő, labor, ekg ment sztk-ban
2019. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
na, akkor megnyugodtam. nem akarok en sem sztkba menni ha nem muszaj! ::) persze, a tobbi kört lefutom(vedono, haziorvos)
2019. dec. 1. 10:34
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Mi a baj az sztk-s orvosokkal? Velem eddig mind normális volt. Itt gyik-on mindenki magándokihoz jár?
2019. dec. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
elso babanal csak sztka mentem, de ott nem ereztem a torodest, rahnagolodas, csak egy ujabb 'lerendezendo' kismamanak ereztem magam. Mondjuk en magandokihoz sem tervezem tobbszor, elvileg egy bába fogja vegigkiserni a varandossagomat, ha minden rendben van.
2019. dec. 1. 11:04
 7/9 khniki ***** válasza:
100%
Terhesség megállapítása és terhesgondozás - mind mehet magánba.
2019. dec. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Oh, a bába biztos kiválóan meg tudja majd mérni szemnértékkel, UH szemmel a tarkóredő vastagságát.
2019. dec. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lett volna muszáj a kórház és az ügyeletes orvos közelébe se megyek egyik terhességem alatt sem.
2019. dec. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!